reklama

Trener Sevilli chciałby... Messiego

Trener Sevilli chciałby... Messiego
Jakiego napastnika bym chciał? Messiego! Czy to jest niemożliwe? Tak. Trzeba pozostać przy zdrowych zmysłach, gdy wybiera się piłkarzy do drużyny. Cieszymy się z tych graczy, którzy mogą do nas dołączyć, bo oni mogą uczynić Sevillę jeszcze lepszą.
Pablo Machin za:sport-english.com
reklama

Legia może zarobić na Prijoviciu

Legia może zarobić na Prijoviciu

Tomaszewski jedzie po młodzieżowych reprezentacjach

Tomaszewski jedzie po młodzieżowych reprezentacjach
G… mnie to pierwsze miejsce obchodzi! Zapomnijmy o młodzieżówkach! Ich trenerzy, czy to Magiera czy Michniewicz, są tylko i wyłącznie po to, żeby dostarczać świeże paliwo do reprezentacji A. I proszę to napisać – g... mnie obchodzą ich wyniki! Oni są po to, żeby dmuchać w jedną trąbę – pomagać Brzęczkowi. Czy wie pan, jak w tej chwili spisuje się młodzieżówka Chorwacji? Nikogo to nie interesuje! Za to wszyscy wiedzą, że Chorwaci zajęli drugie miejsce na mundialu. Występy młodzieżówek to sztuka dla sztuki i propaganda sukcesu. Po cholerę nam te wyniki, dla statystyk?!
Jan Tomaszewski za:sport.se.pl

Naprzód Świbie kpi z tweeta "Grosika"

Naprzód Świbie kpi z tweeta
reklama

"Grosik" jednak zostaje w Hull City

Grecki obrońca w Lechu Poznań

Grecki obrońca w Lechu Poznań
Dimitris Goutas nowym piłkarzem Lecha Poznań. Grek po zakończeniu testów medycznych podpisał kontrakt z klubem ze stolicy Wielkopolski. 24-latek został wypożyczony do Kolejorza na rok z opcją pierwokupu z greckiego Olympiakosu. Grek występuje na pozycji środkowego obrońcy. Dotychczas reprezentował barwy klubów greckich i belgijskich.
za:lechpoznan.pl

Mbappe nie może uwierzyć, że gra z Buffonem

Mbappe nie może uwierzyć, że gra z Buffonem
Często razem z Kylianem Mbappe śmiejemy się i żartujemy. Zawsze powtarza mi, że nigdy nawet nie marzył o tym, że będzie grał ze mną w jednej drużynie. Widział mnie w meczu przeciwko Francji na mundialu w 2006 roku, kiedy był chłopcem. W 2017 roku zmierzyliśmy się w półfinale Ligi Mistrzów. W Turynie zostawiłem przyjaciół, którzy byli mistrzami, ale w Paryżu poznałem nowych.
Gianluigi Buffon za:France Football
reklama