reklama

Wtedy zasłużył, a teraz...

Wtedy zasłużył, a teraz...
reklama

Cech mówi kolegom, żeby oddali koszulki kibicom

Petr Cech po meczu z Cardiff poprosił Matteo Guendouziego i Lucasa Torreirę, żeby oddali swoje koszulki kibicom, którzy pofatygowali się za drużyną na mecz wyjazdowy.

Marcelo nie ma zamiaru odchodzić z Realu

Marcelo nie ma zamiaru odchodzić z Realu
Transfer do Juventusu? Słyszałem już wiele głupich plotek. Zostaję w Realu do końca kariery. Jaram się grą tutaj jak Vinicius, który ma 18 lat.
Marcelo za:Real Madrid TV

Krychowiak podsumował pierwsze tygodnie w Moskwie

Krychowiak podsumował pierwsze tygodnie w Moskwie
Jak czuję się w Moskwie? Świetnie, znakomicie! Po dwóch bardzo trudnych sezonach piłka nożna znów sprawia mi ogromną przyjemność. Jest jeszcze trochę problemów z komunikacją, bo rosyjscy zawodnicy nie znają angielskiego. Uczymy się siebie wzajemnie. Mam nadzieję, że już niedługo tego problemu nie będzie. Nieocenioną pomocą jest więc Maciej Rybus i jego tłumaczenie. Pomaga mi w kontakcie z kolegami, tłumaczy mi też słowa trenera podczas odpraw. No i możemy sobie porozmawiać w szatni po polsku.
Grzegorz Krychowiak za:sportowefakty.wp.pl, wywiad Pawła Kapusty
reklama

Surowa kara dla Kyliana Mbappe

Surowa kara dla Kyliana Mbappe
Kylian Mbappe został zawieszony na trzy najbliższe mecze Ligue 1. Kara jest konsekwencją czerwonej kartki z ostatniego meczu z Nimes, którą 19-latek otrzymał za popchnięcie rywala.
za:fotmob.com

Sposób Linettego i Beresia na dezorientowanie rywali

Sposób Linettego i Beresia na dezorientowanie rywali
Nawet jak się mówi niepoprawnie, to Włosi i tak cieszą się, że używasz ich języka. Ale między sobą, z Bartkiem i Dawidem, mówimy po polsku. Dla przeciwnika to dodatkowy element zaskoczenie. Krzyczę do Beresia: daj długą, albo: graj krótko. A rywal patrzy zdziwiony. Czasem chłopaki w szatni starają się powtórzyć coś w naszym języku. Robiliśmy nawet testy. Niektórzy odpadali już na początku, albo w ogóle nie byli w stanie podjąć wyzwania. Najtrudniej wymówić im nazwisko Wojtka. Mówimy: to teraz powiedz: Szczęsny! I słuchać tylko szelest i łamanie języka. Dennis Praet, Belg, nauczył się kilku naszych słówek i odwrotnie. Tak ze sobą czasem rozmawiamy. Podobnie z Joachimem Andersenem.
Karol Linetty za:sportowefakty.wp.pl, wywiad Mateusza Skwierawskiego

Hummels padł ofiarą Süle

Hummels padł ofiarą Süle
"Gdy Niklas Süle pstryknie cię w ucho" - brzmi podpis na instagramowej fotce Matsa Hummelsa :D
reklama