reklama

Dani Osvaldo nie lubi zasad

Dani Osvaldo nie lubi zasad
Miałem 30 lat na karku, gdy postanowiłem skończyć z piłką nożną. Ludzie tego nie rozumieją. Patrzą na mnie jak na wariata. Przecież miałem wszystko, co chciałem. Grałeś w jednych z najlepszych klubów na świecie i zdecydowałeś się to rzucić? Jesteś szalony. Ludzie tego nie rozumieją. To jest jednak moja pasja. Jest tyle zasad w futbolu. Dużo, dużo zasad. Nie jestem dobry w przestrzeganiu zasad. Lubię być wolny. Jestem dumny z mojej kariery. Wszystko zawdzięczam piłce nożnej. W świecie piłki żyjesz jednak życiem, które nie jest prawdziwe. Masz swoją cenę, wartość. To jest chore. Jeśli jesteś dobry to zapłacą za ciebie 50 milionów, a jak nie jesteś dobry to nic nie jesteś wart. Jedyna rzecz, którą o tobie wiedzą to piłkarz Dani Osvaldo. Nie lubię tego. Jestem wrażliwą osobą. Byłem tym zmęczony. Wariowałem i w końcu postanowiłem żyć życiem muzyka. Zostawiłem piłkę nożną i nie jest mi już ciężko. Czuję się wolny i zrelaksowany. Jestem szczęśliwy.
Dani Osvaldo za:football-italia.net
reklama

Szlachetny gest Sergio Aguero

Szlachetny gest Sergio Aguero
Sergio Aguero sprawił niesamowitą radość Callumowi Foyowi, młodemu kibicowi "Obywatelii", cierpiącemu na nieuleczalną chorobę genetyczną - neurofibromatozę. Argentyńczyk kupił bilety dla 10-latka i zaprosił go wspólnie z całą rodziną na mecz z Newcastle United, wygrany przez mistrza Anglii 2:1. 30-latek podarował mu również buty piłkarskie i koszulkę klubową z autografem. Wcześniej chłopiec spotkał się już z innymi zawodnikami "The Citizens" - De Bruyne, Stonesem i Sterlingiem.
źródło:twitter @MailSport

Najlepiej zarabiający trenerzy w Serie A

Najlepiej zarabiający trenerzy w Serie A
Włoski dziennik "La Gazzetta dello Sport" opublikował zestawienie najlepiej zarabiających trenerów w Serie A. Na czele listy znajduje się szkoleniowiec Juventusu, Massimilliano Allegri, z roczną pensją 7,5 mln euro. Podium uzupełniają: trener Napoli, Carlo Ancelotti (6,5 mln euro) oraz opiekun Interu Mediolan - Luciano Spaletti (5,5 ml euro).
źródło:calcionapoli1926.it

Isco popiera decyzję Luisa Enrique

Isco popiera decyzję Luisa Enrique
Ograniczenie przez Luisa Enrique korzystania z telefonów komórkowych? Ważne jest to, żeby zachowywać trochę dyscypliny. Motywy decyzji selekcjonera są dobre. Często bardziej przejmujemy się swoimi telefonami niż komunikacją z kolegami z drużyny.
Isco za:marca.com
reklama

Wstrząsające wyznanie Luke'a Shawa

Wstrząsające wyznanie Luke'a Shawa
Nie będę ukrywać, że myślałem o zakończeniu kariery. Ale w tych chwilach miałem blisko przyjaciół i rodzinę. Jednak to nie to było najgorsze. Miałem dużo komplikacji z moją nogą. Byłem blisko jej amputacji. Nie wiedziałem o tym aż przez sześć miesięcy, kiedy dopiero lekarz mi o tym powiedział.W tamtym czasie myśleli o tym, żeby mnie odesłać. Gdybym odleciał, prawdopodobnie straciłbym nogę z powodu zakrzepu krwi. Mam dwie blizny na niej. To był dla mnie naprawdę trudny moment w karierze. Teraz już się tym nie przejmuję i czuję się naprawdę silny. Moja prawa noga jest tak samo mocna jak lewa. Ale czas rekonwalescencji był niezwykle frustrujący. To był ciężki okres kiedy musiałem codziennie wykonywać te same czynności i nic poza tym z uwagi na kontuzję.
Luke Shaw za:thesun.co.uk

Sposób Mbappe na nudę po dyskwalifikacji

Sposób Mbappe na nudę po dyskwalifikacji

Vojo Ubiparip wraca do gry

Vojo Ubiparip wraca do gry
Wcześniej Ubiparip występował w Zeljeznicarze Sarajewo.
reklama