reklama

Mistrzowska odpowiedź syna Drogby

Mistrzowska odpowiedź syna Drogby
Zapytałem mojego syna, kto jest twoim ulubionym piłkarzem? Spodziewałem się, że odpowie: "Ty, tato", A on stwierdził, że jest nim... Jesse Lingard.
Didier Drogba za:Twitter @iambolar
reklama

Teraz Realowi nie brakuje Cristiano

Teraz Realowi nie brakuje Cristiano
Cris to nadzwyczajny piłkarz, który gwarantuje drużynie 40, 50 goli. Jeśli wygramy to wszyscy powiedzą, że nam go nie brakuje, a jeśli przegramy to powiedzą, że brakuje Cristiano w Realu. Teraz dobrze nam idzie. Piłkarze, którzy w ostatnim sezonie nie strzelili wielu bramek grają na miarę swoich możliwości. Teraz nam go nie brakuje. Życzę mu wszystkiego dobrego w Juve.
Isco za:fourfourtwo.com

Pogba na temat swojej przyszłości

Pogba na temat swojej przyszłości
Moja przyszłość jest związana z Manchesterem United. Wciąż mam tutaj obowiązujący kontrakt. Obecnie tutaj gram, ale kto wie, co wydarzy się w następnych kilku miesiącach. Mogę was zapewnić o jednym - nieważne, kto jest trenerem, bo zawsze daję z siebie 100 procent. Daję z siebie wszystko dla United. Tyle mogę powiedzieć.
Paul Pogba za:barcablaugranes.com

Duński kabaret w towarzyskim meczu ze Słowacją

Duński kabaret w towarzyskim meczu ze Słowacją
Podsumowanie występu... reprezentacji Danii z wczorajszego, przegranego 0:3 sparingu ze Słowacją.
źródło:twitter @wlodar85, @kubapolkowski
reklama

Wielkie wyróżnienie dla Matteo Guendouziego

Wielkie wyróżnienie dla Matteo Guendouziego

Dani Osvaldo nie lubi zasad

Dani Osvaldo nie lubi zasad
Miałem 30 lat na karku, gdy postanowiłem skończyć z piłką nożną. Ludzie tego nie rozumieją. Patrzą na mnie jak na wariata. Przecież miałem wszystko, co chciałem. Grałeś w jednych z najlepszych klubów na świecie i zdecydowałeś się to rzucić? Jesteś szalony. Ludzie tego nie rozumieją. To jest jednak moja pasja. Jest tyle zasad w futbolu. Dużo, dużo zasad. Nie jestem dobry w przestrzeganiu zasad. Lubię być wolny. Jestem dumny z mojej kariery. Wszystko zawdzięczam piłce nożnej. W świecie piłki żyjesz jednak życiem, które nie jest prawdziwe. Masz swoją cenę, wartość. To jest chore. Jeśli jesteś dobry to zapłacą za ciebie 50 milionów, a jak nie jesteś dobry to nic nie jesteś wart. Jedyna rzecz, którą o tobie wiedzą to piłkarz Dani Osvaldo. Nie lubię tego. Jestem wrażliwą osobą. Byłem tym zmęczony. Wariowałem i w końcu postanowiłem żyć życiem muzyka. Zostawiłem piłkę nożną i nie jest mi już ciężko. Czuję się wolny i zrelaksowany. Jestem szczęśliwy.
Dani Osvaldo za:football-italia.net

Szlachetny gest Sergio Aguero

Szlachetny gest Sergio Aguero
Sergio Aguero sprawił niesamowitą radość Callumowi Foyowi, młodemu kibicowi "Obywatelii", cierpiącemu na nieuleczalną chorobę genetyczną - neurofibromatozę. Argentyńczyk kupił bilety dla 10-latka i zaprosił go wspólnie z całą rodziną na mecz z Newcastle United, wygrany przez mistrza Anglii 2:1. 30-latek podarował mu również buty piłkarskie i koszulkę klubową z autografem. Wcześniej chłopiec spotkał się już z innymi zawodnikami "The Citizens" - De Bruyne, Stonesem i Sterlingiem.
źródło:twitter @MailSport
reklama