reklama

Historyczna wygrana Liechtensteinu

Historyczna wygrana Liechtensteinu
I choćby dla takich rzeczy warto było wymyślić Ligę Narodów ;)
reklama

Jerzy Brzęczek wraca do faulu Kuby

Jerzy Brzęczek wraca do faulu Kuby
To była sporna sytuacja, ale arbiter miał podstawy, by odgwizdać jedenastkę. Ta sytuacja to był nasz błąd, który zaczął się dużo wcześniej, wyżej. Zabrakło nam wyrachowania. Czy to było spowodowane brakiem rytmu meczowego u Kuby? Rytm meczowy nie ma tu żadnego znaczenia. Zaczynamy poświęcać za dużo uwagi tylko na to, ile gra, liczyć mu minuty.
Jerzy Brzęczek za:Przegląd Sportowy

Mocne wyznanie Krychowiaka o traktowaniu w PSG

Mocne wyznanie Krychowiaka o traktowaniu w PSG
Dziwnie się to potoczyło. Zaufałem PSG. Gdy tam trafiłem, byłem w bardzo komfortowej sytuacji. Kolejny etap kariery, lepsza drużyna. Nie można jednak tak robić, że podpisują z tobą kontrakt na pięć lat, a po trzech miesiącach mówią, że możesz się pakować. Tak to nie powinno funkcjonować. Nie zasłużyłem na takie traktowanie. Dyrektor sportowy PSG źle mnie potraktował. Mój transfer po pierwszym sezonie powinien zamknąć się w dwa tygodnie, a oni robili mi pod górkę. Uważałem, że wypożyczenie jest najlepszą opcją, każdy byłby zadowolony. Oni za wszelką cenę chcieli mnie sprzedać, więc mówiłem im, żeby znaleźli mi klub, bo mój agent nie jest w stanie tego zrobić, ale to do nich nie dotarło. To się ciągnęło i przez to czekaliśmy do ostatniego dnia okienka transferowego. Był taki moment, że powiedziałem, że zostaję i idę z nimi na wojnę, bo to jest ogromny brak szacunku to, jak zostałem potraktowany. W zasadzie nie miałem żadnego wyboru i poszedłem do West Bromwich. Teraz jestem w Lokomotiwie i jeśli zagram w połowie spotkań, to PSG uwolni się ode mnie.
Grzegorz Krychowiak za:sport.pl

Zidane zapowiada powrót na ławkę trenerską

Zidane zapowiada powrót na ławkę trenerską
Wkrótce wrócę na ławkę trenerską. Trenowanie to coś, co lubię robić i co robię przez całe moje życie.
Zinedine Zidane za:goal,com
reklama

Mecze w TV: 10 Września 2018

18 :00Polsat Sport Extra
Rosja vs Czechy
Mecz towarzyski
20 :45Polsat Sport Extra
Szwecja vs Turcja
Liga Narodów
20 :45Polsat Sport News
Szkocja vs Albania
Liga Narodów
20 :45TVP Sport, Polsat Sport
Portugalia vs Włochy
Liga Narodów

Francuscy kibice klaszczą w stylu Islandczyków

Po meczu z Holandią Francuzi zaprezentowali kibicom zgromadzonym na stadionie Puchar Świata. Przy okazji zrobili z fanami coś, z czego słyną islandcy sympatycy futbolu ;)

Już niedługo ;)

Już niedługo ;)
reklama