reklama

Obrońcy nominowani do XI FIFPro

Obrońcy nominowani do XI FIFPro
reklama

Bramkarze nominowani do nagrody FIFPro

Bramkarze nominowani do nagrody FIFPro

Kosecki przekonany, że byłby kluczową postacią w Legii

Kosecki przekonany, że byłby kluczową postacią w Legii
Cóż, skoro byłem ważną postacią Legii i menedżer przychodził z ofertami z ostatniej drużyny ligi włoskiej, to coś było nie tak. Niektórym może się to nie spodobać, ale czuję, że pewne osoby nie miały planu na moją karierę. Gdy Jana Urbana zastąpił Henning Berg, pojawiła się oficjalna propozycja z Espanyolu Barcelona. Byłem na rozmowach, tyle że Legia nie zgodziła się na transfer. Gdybym odszedł do Hiszpanii, dziś rozmawialibyśmy o mojej karierze zupełnie inaczej. Nie chcę jednak wracać do tego, nie jestem osobą, która żyje przeszłością. Chcę grać, a później przyjdzie czas, by odpowiedzieć sobie na pytanie, co dalej. Powiem tylko tyle: jestem przekonany, że ze swoimi umiejętnościami byłbym dziś w Legii kluczową postacią.
Jakub Kosecki za:przegladsportowy.pl

Marcin Bułka może zadebiutować już w tym sezonie

Marcin Bułka może zadebiutować już w tym sezonie
Drużyna z Serie B chciała mnie wypożyczyć, jej przedstawiciele zadzwonili bezpośrednio do trenera Sarriego. Powiedział jednak, że nigdzie nie idę. Że jeżeli będę się tak dalej rozwijał, to dostanę szansę już w tym sezonie. Gwarancji nie mam, ale otrzymałem jasny przekaz, że jeżeli będę tak pracował, jak do tej pory, to zadebiutuję. Kepa jest numerem 1. Willy Caballero numerem 2. A Robert Green jest ze mną numerem 3. Myślę, że mam szansę przesunąć się w hierarchii na drugiego bramkarza jeszcze w tym sezonie .
Marcin Bułka za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Historyczna wygrana Liechtensteinu

Historyczna wygrana Liechtensteinu
I choćby dla takich rzeczy warto było wymyślić Ligę Narodów ;)

Jerzy Brzęczek wraca do faulu Kuby

Jerzy Brzęczek wraca do faulu Kuby
To była sporna sytuacja, ale arbiter miał podstawy, by odgwizdać jedenastkę. Ta sytuacja to był nasz błąd, który zaczął się dużo wcześniej, wyżej. Zabrakło nam wyrachowania. Czy to było spowodowane brakiem rytmu meczowego u Kuby? Rytm meczowy nie ma tu żadnego znaczenia. Zaczynamy poświęcać za dużo uwagi tylko na to, ile gra, liczyć mu minuty.
Jerzy Brzęczek za:Przegląd Sportowy

Mocne wyznanie Krychowiaka o traktowaniu w PSG

Mocne wyznanie Krychowiaka o traktowaniu w PSG
Dziwnie się to potoczyło. Zaufałem PSG. Gdy tam trafiłem, byłem w bardzo komfortowej sytuacji. Kolejny etap kariery, lepsza drużyna. Nie można jednak tak robić, że podpisują z tobą kontrakt na pięć lat, a po trzech miesiącach mówią, że możesz się pakować. Tak to nie powinno funkcjonować. Nie zasłużyłem na takie traktowanie. Dyrektor sportowy PSG źle mnie potraktował. Mój transfer po pierwszym sezonie powinien zamknąć się w dwa tygodnie, a oni robili mi pod górkę. Uważałem, że wypożyczenie jest najlepszą opcją, każdy byłby zadowolony. Oni za wszelką cenę chcieli mnie sprzedać, więc mówiłem im, żeby znaleźli mi klub, bo mój agent nie jest w stanie tego zrobić, ale to do nich nie dotarło. To się ciągnęło i przez to czekaliśmy do ostatniego dnia okienka transferowego. Był taki moment, że powiedziałem, że zostaję i idę z nimi na wojnę, bo to jest ogromny brak szacunku to, jak zostałem potraktowany. W zasadzie nie miałem żadnego wyboru i poszedłem do West Bromwich. Teraz jestem w Lokomotiwie i jeśli zagram w połowie spotkań, to PSG uwolni się ode mnie.
Grzegorz Krychowiak za:sport.pl
reklama