reklama

Diego Simeone wolałby Neymara od Mbappe

Diego Simeone wolałby Neymara od Mbappe
Neymar czy Mbappe? Wybrałbym Neymara. W Barcelonie miał mniej zadań defensywnych, ale kiedy trzeba było pomóc drużynie, robił to. Mbappe jest niezwykłym piłkarzem, ale gra bardziej indywidualnie i nie ma jeszcze zdefiniowanej pozycji na boisku. Neymar jest graczem bardziej zespołowym.
Diego Simeone za:Cadena COPE
reklama

Lekcja pokory dla Milika i Szczęsnego

Lekcja pokory dla Milika i Szczęsnego
Uważam też, że dobrze się stało, że na ławce rezerwowych wylądowali tacy piłkarze, jak Arkadiusz Milik i Wojciech Szczęsny. To dla obu dobra i bardzo potrzebna lekcja pokory. To także buduje autorytet trenera, chociaż w tym przypadku jestem przekonany, że celem takich posunięć nie było to, żeby komuś dać pstryczka w nos, tylko kwestia pomysłu na grę w tym spotkaniu. Pewnie niełatwo było obu zawodnikom przełknąć taką decyzję, ale to też dowód, że nie będzie w reprezentacji tak zwanych świętych krów.
Dariusz Dziekanowski za:Przegląd Sportowy

Element przedmeczowej rozgrzewki Areoli

Po prostu wow :O

Piękny drużynowy gol Barcy U11 w ostatnich minutach meczu

To jest właśnie szkolenie piłkarzy w Barcelonie - nawet w ostatnich minutach meczu młodzi piłkarze są wierni wpajanemu im stylowi!
reklama

Awantura po 23. urodzinach Munira

Awantura po 23. urodzinach Munira
Munir El Haddadi w ostatni weekend zorganizował urodzinową imprezę na ponad 30 osób w ekskluzywnym madryckim klubie "Tiffany". Po 7 godzinach zabawy zawodnik Barcelony dostał rachunek na 16 tysięcy euro i... oburzony odmówił opłacenia go. Piłkarz żądał zmniejszenia tej kwoty, jednak władze klubu nie chciały się na to zgodzić i na miejsce wezwano policję. Dopiero po przyjeździe służb porządkowych Munir niechętnie zgodził się opłacić rachunek, który i tak został zmniejszony o około tysiąc euro. Jak podały hiszpańskie media, gdyby piłkarz odmówił zapłacenia rachunku, mógłby trafić do aresztu.
za:mundodeportivo.com

Sa Pinto nie zamierza skreślać Malarza

Sa Pinto nie zamierza skreślać Malarza
Kocham Malarza, wiem, że jest tu legendą, że ma wielkie zasługi dla klubu! Ale… nie mogę decydować sercem, muszę się kierować głową. O jednym mogę zapewnić: Malarza nie skreślam!
Ricardo Sa Pinto za:sport.se.pl

Mecze w TV: 11 Września 2018

17 :30Polsat Sport Extra
Finlandia U21 vs Polska U21
Eliminacje do Euro U21
20 :45Polsat Sport News
Islandia vs Belgia
Liga Narodów
20 :45Polsat Sport Extra
Hiszpania vs Chorwacja
Liga Narodów
20 :45TVP 1, Polsat Sport
Polska vs Irlandia
Mecz towarzyski
reklama