reklama

Carlitos skomentował zdjęcie z piwem i pizzą

Carlitos skomentował zdjęcie z piwem i pizzą
Czy lubię popijać pizzę piwem? Wiem do czego zmierzasz, może to dobra okazja, żeby sprawę wyjaśnić. Chodzi o zdjęcie, które zrobiono mi jakiś czas temu w Warszawie. No cóż, zapewniam, że tamtej nocy spałem doskonale. Ktoś mi wspomniał o tym zdjęciu, a myślenie o tej sytuacji zajęło mi niecałą minutę. Pochodzę z kraju, gdzie pije się piwo. Ale zwykle jedno, nie od razu dziesięć. I ja też, jeśli napiję się piwa, a robię to bardzo rzadko, to piję jedno, a nie dziesięć. Wiem na co mogę sobie pozwolić i nie przekraczam granicy. Pizza czy makarony? Na serio ktoś myśli, że jeden kawałek może piłkarzowi zaszkodzić? Bądźmy poważni, wiem jak powinni odżywiać się piłkarze. Piłkarze to też ludzie, nie jesteśmy z innej planety. Też się śmiejemy, płaczemy, cieszymy, wkurzamy, mamy swoje życie prywatne, swoje problemy. Ba, nawet chodzimy do toalety!
Carlitos Lopez za:sport.se.pl
reklama

Ratingi polskich gwiazd w FIFA 19

FIFA 19
No i już wiemy jakie ratingi będą miały największe gwiazdy polskiej piłki w najnowszej odsłonie FIFA. Kto ma "za mało", a kto "za dużo"? :)

Niezapomniany atak Atletico Madryt

Niezapomniany atak Atletico Madryt

Norweski piłkarz zaczepia CR7 na Twitterze

Norweski piłkarz zaczepia CR7 na Twitterze
reklama

Będą wysokie kary dla dwóch nietrzeźwych piłkarzy Lechii

Będą wysokie kary dla dwóch nietrzeźwych piłkarzy Lechii
W ostatnim czasie dużo pracy poświęciliśmy na odbudowanie zespołu. Nie chodzi o etykę pracy, ale o wyeliminowanie pewnych nieprofesjonalnych zachowań. Nie ma mojej zgody na to, by zachowywać się w taki sposób. Na takie coś nie ma przyzwolenia i wobec nieprofesjonalnych zawodników zostały skierowane wewnętrzne konsekwencje. Jestem zawiedziony taką postawą i nie tolerujemy takich zachowań. Jest to sytuacja, która na pewno nie sprzyja wizerunkowi drużyny, klubu i środowiska piłkarskiego. Jest ogromna liczba zawodników, którzy wiedzą po co trenują i są głodni gry. Jakie konsekwencje wyciągniemy wobec tej dwójki piłkarzy? To wewnętrzna sprawa zespołu i zostaną wyciągnięte odpowiednie kroki, w celu wyciągnięcia konsekwencji. Wierzę, że wydarzenia sportowe nie zakłóciły dobrej pracy całego zespołu i będziemy potrafili to udźwignąć.
Piotr Stokowiec za:sportowefakty.wp.pl

"Grosik" twardo walczy o skład

Bayern może przeprowadzić wielki transfer

Bayern może przeprowadzić wielki transfer
Kupowanie po to, żeby dać uciechę publice, nie wchodzi w grę. Musimy kierować się inną filozofią niż niektórzy nasi europejscy konkurenci. Mamy świetną drużynę, która ma nasze zaufanie. Ponadto zarobiliśmy sporo pieniędzy sprzedając Costę, Rudego i Bernata. Wielki transfer? Mamy na to odpowiednie środki finansowe. Jeśli będziemy widzieć potrzebę wielkiego transferu, to go zrobimy. Spokojnie patrzymy w przyszłość.
Kari-Heinz Rummenigge za:kicker.de
reklama