reklama

Nareszcie wracają ligi!

Nareszcie wracają ligi!
reklama

Pirlo nie byłby zaskoczony powrotem Pogby do Juve

Pirlo nie byłby zaskoczony powrotem Pogby do Juve
Powrót Paula Pogby do Juventusu w ogóle by mnie zdziwił, ponieważ "Stara Dama" zawsze szuka najlepszych piłkarzy. Jeśli ktoś odchodzi z klubu, to nie znaczy, że już nie może tam wrócić.
Andrea Pirlo za:football-italia.net

Tata płacił Piotrowi Zielińskiemu za triki

Tata płacił Piotrowi Zielińskiemu za triki
Może było to niewychowawcze, ale rodzice płacili Piotrkowi pieniądze za bicie rekordów. Gdy brat żonglował piłką w ogrodzie, rodzice obiecywali, że jeśli dojdzie do setki, dostanie 10 zł. Dla dzieciaka to było naprawdę dużo. Piotrek się nakręcał, robił różne triki. W końcu tata przestał płacić, zbankrutowałby z takim synem. Ja nie brałem w tym udziału, nigdy nie miałem takiej techniki.
Paweł Zieliński, brat Piotra Zielińskiego za:Przegląd Sportowy

Sa Pinto wyjaśnił powody zmiany bramkarza

Sa Pinto wyjaśnił powody zmiany bramkarza
Kocham Arka Malarza, pracuje ciężko, ale teraz chciałem dać szansę Radkowi, widziałem, że na to zasłużył. Chciałbym wystawić 25 zawodników, ale to niemożliwe. Widzę oczywiście, że Arek nie jest zadowolony, ale jeśli będę miał zadowolonego zawodnika na ławce to zapewniam, że się go pozbędę. Na pewno imponuje mi, że pracuje ciężko. Ale muszę być fair wobec swojego sumienia. Nie mogę wystawić zawodnika, jeśli nie uważam, że jest w 100 procentach gotowy do gry. Nawet jeśli ma wspaniałą karierę, jeśli do teraz był najlepszy, jest legendą tego klubu. Szanuję zdanie innych ludzi, ale to ja decyduję. Ta decyzja jest na pewno trudna dla wszystkich, dla mnie też. Mam tego świadomość. Ale nie mogę pozwolić by moje serce decydowało o tym, co ma robić umysł. Jestem emocjonalną osobą, jednak muszę decydować głową. Każdy mecz to historia, decyduje chwila. Oczywiście widzę, że on pracuje i pokazuje, że chce grać i to mnie cieszy. I na pewno go nie skreślam.
Ricardo Sa Pinto za:sport.se.pl, wywiad Piotra Koźmińskiego
reklama

Al-Khelaifi przestrzega Real Madryt

Al-Khelaifi przestrzega Real Madryt
Nie lubię, gdy ludzie nie są uczciwi, gdy udają przyjaciół, a działają za plecami. Lubię mówić sobie rzeczy wprost i rozmawiać. Nie podoba mi się, że wielkie kluby rozmawiają za naszymi plecami, a to się właśnie dzieje. To nie jest sprawiedliwe, że kluby rozmawiają z naszymi zawodnikami. To frustrujące. To w ogóle nam się nie podoba i rozmawialiśmy o tym z Realem Madryt. My szanujemy Real Madryt, ale ważne, byśmy nie pracowali za kulisami. Tego oczekujemy od wszystkich klubów, nie tylko Realu Madryt. Zabijanie się między sobą nie jest sposobem, w jaki pracuje PSG i mam nadzieję, że inne kluby będą zachowywać się podobnie,
Nasser Al-Khelaifi za:marca.com

Ostra odpowiedź Bonucciego do hejtera

Ostra odpowiedź Bonucciego do hejtera
Zeszłosezonowy epizod Leonardo Bonucciego w AC Milanie nie spodobał się niektórym kibicom Juventusu. Piłkarz dostawał wiele niepochlebnych wiadomości zarówno po odejściu do ekipy "Rossonerich", jak i powrocie do Turynu, jednak ostatnio jeden z internetowych hejterów posunął się o wiele za daleko. Anonimowy użytkownik pod jednym z wpisów Bonucciego w mediach społecznościowych życzył śmierci jego dwójce synów. Abstrahując od obrzydliwości takiego ataku, włoski obrońca jest wyjątkowo przeczulony na tego typu wypowiedzi, ponieważ jego młodszy syn w wieku 3 lat stoczył ciężką walkę z chorobą i faktycznie otarł się o śmierć. W związku z tym piłkarz postanowił odpowiedzieć na wpis hejtera słowami: "Być może kiedyś będziemy żyć w lepszym świecie. Jednak na razie staram się trzymać moich synów z dala od świata ludzi takich jak ty. Świata przemocy gestów, słów i myśli. Teraz skasuj swoje konto, zmień dane, poproś innych o wsparcie. Szkoda, że nikt nie jest w stanie uwolnić cię od ohydy bycia tym, czym jesteś". Co gorsza, anonim nie przejął się za bardzo wpisem Bonucciego i w odpowiedzi kontynuował swoje obraźliwe wypowiedzi. Zdaniem włoskich mediów obrońca Juventusu najprawdopodobniej zgłosi sprawę na policję i wyciągnie prawne konsekwencje od autora wpisów.
za:juvepoland.com

Ogromne problemy ze stresem Senderosa

Ogromne problemy ze stresem Senderosa
Philipp Senderos przed każdym meczem musiał dużo mówić, widać było, że się poci i nie czuje się dobrze, a już zwłaszcza w meczach przeciwko niektórym przeciwnikom. Widziałem go przed meczem przeciwko Chelsea, w której grał Didier Drogba. Wyglądało to tak, jakby już rozegrał mecz, a nie dopiero miał w nim wziąć udział. Kończyło się to tak, że gdy wychodził na boisko tracił gdzieś swoje umiejętności i nie grał dobrze. W meczach treningowych, przeciwko kolegom z drużyny, zawsze grał lepiej.
William Gallas, były piłkarz Arsenalu za:getfootballnewsfrance.com
reklama