reklama

Legia nagrodziła najwierniejszych kibiców

28 kibiców Legii Warszawa, którzy od czterech lat nie opuścili ani jednego meczu ukochanego klubu, przedpremierowo otrzymało nowe koszulki. Wyjątkowe prezenty wiernym kibicom wręczali legijni ''kurierzy'' - Michał Kucharczyk, Marek Saganowski, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz ''Juras'' Jurkowski oraz Tomasz Goliszewski.
źródło:youtube.com
reklama

Rybus nie zagra w kolejnych meczach kadry?

Rybus nie zagra w kolejnych meczach kadry?
Portal Sport.pl poinformował, że kontuzja Macieja Rybusa jest poważniejsza niż początkowo zakładano i lewego obrońcy może zabraknąć również na kolejnym, październikowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Rybus naderwał pachwinę w ostatnim meczu Lokomotiwu przed meczami kadry i mimo zaordynowanego leczenia postępy przychodzą wolniej niż się spodziewano i 29-latek wciąż nie trenuje z drużyną. Jeśli nie nastąpi znacząca poprawa, Rybus do gry wróci najprawdopodobniej dopiero w październiku.
za:sport.pl

Stroje TSV 1860 Monachium z okazji Oktoberfest

Stroje TSV 1860 Monachium z okazji Oktoberfest
źródło:twitter.com/AdamSlawinski

Erik Meijer: Lewandowski to eksponat superklasy

Erik Meijer: Lewandowski to eksponat superklasy
Szkoda, że Robert Lewandowski nie może grać dla reprezentacji Niemiec. To byłoby idealne rozwiązanie. Lewandowski to kompletny napastnik, eksponat superklasy. Potrafi zrobić wszystko, strzela mnóstwo bramek, nie ma słabego punktu. Dobrze, że Robert znów jest w pełni skoncentrowany na Bayernie. Latem głośno mówiło się o jego transferze do Realu i ja rozumiem jego nastawienie, bo to byłby krok do przodu w jego karierze. Uważam też, że jeśli Benzema nie zagra dobrego sezonu w Realu, kolejnego lata znowu zadzwoni telefon w Monachium.
Erik Meijer (były holenderski piłkarz i dobry znajomy obecnego trenera Bayernu Monachium Niko Kovaca) za:abendzeitung-muenchen.de
reklama

Maradona SZALEJE w Meksyku!

Diego Maradona został trenerem drugoligowca z Meksyku. No i zaczęło się szaleństwo! :)
źródło:youtube.com

Milik usiądzie na ławce w meczu z Sampdorią?

Milik usiądzie na ławce w meczu z Sampdorią?
Nie wiem jeszcze, czy w meczu z Fioretiną zagra Mertens czy Milik. Obaj wrócili trochę zmęczeni ze zgrupowań reprezentacji i są w podobnej kondycji. Decyzję podejmę po zobaczeniu piątkowego treningu.
Carlo Ancelotti za:football-italia.net

Diego Simeone o swoim synie w barwach Atletico Madryt

Diego Simeone o swoim synie w barwach Atletico Madryt
Mój syn ma wszystko, by zostać moim zawodnikiem, ale nie podpiszę z nim kontraktu. Nie chcę tego raz na zawsze wykluczyć, ale byłoby bardzo trudno mieć syna w szatni. Dla niego i dla mnie byłoby to bardzo trudne. Poza tym, teraz świetnie sobie radzi. Może przyjdzie do Atletico któregoś dnia, jak już mnie tu nie będzie. Jestem podekscytowany, widząc go grającego w reprezentacji i jestem pewny, że ma to, co trzeba mieć, by odnieść sukces.
Diego Simeone za:Cadena Cope
reklama