reklama

Dawid Janczyk o swoim nałogu

Dawid Janczyk o swoim nałogu
Stoczyłem się, a mogło być tak pięknie. Nigdy nie wziąłbym wódki do ust, chciałbym nie pić. Każdemu tego życzę. Mam nerwicę natręctw, manię prześladowczą... Nie wiem, co się dzieje w chorej głowie, że zapadka przeskakuje i za kolejnym zakrętem skręcam do sklepu "Alkohole 24 h". Alkoholik nie potrzebuje powodu, by się napić. Zabrakło mi autorytetów i wzorów do naśladowania. Niestety, nie poszedłem drogą Lewego. Mnie nikt nie pokazał takich drogowskazów, jak jemu. Teraz chcę wytrwać w trzeźwości i mieć kochającą rodzinę.
Dawid Janczyk za:Przegląd sportowy (wywiad Roberta Błońskiego)
reklama

Dla Sergio Ramosa nie ma rzeczy niemożliwych!

Dla Sergio Ramosa nie ma rzeczy niemożliwych!
Obrońca Realu Madryt wyprzedził tym samym legendarnego Fernando Hierro, byłego gracza "Królewskich", który miał na koncie 13 bramek w reprezentacji Hiszpanii.

Legia nagrodziła najwierniejszych kibiców

28 kibiców Legii Warszawa, którzy od czterech lat nie opuścili ani jednego meczu ukochanego klubu, przedpremierowo otrzymało nowe koszulki. Wyjątkowe prezenty wiernym kibicom wręczali legijni ''kurierzy'' - Michał Kucharczyk, Marek Saganowski, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz ''Juras'' Jurkowski oraz Tomasz Goliszewski.
źródło:youtube.com

Rybus nie zagra w kolejnych meczach kadry?

Rybus nie zagra w kolejnych meczach kadry?
Portal Sport.pl poinformował, że kontuzja Macieja Rybusa jest poważniejsza niż początkowo zakładano i lewego obrońcy może zabraknąć również na kolejnym, październikowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Rybus naderwał pachwinę w ostatnim meczu Lokomotiwu przed meczami kadry i mimo zaordynowanego leczenia postępy przychodzą wolniej niż się spodziewano i 29-latek wciąż nie trenuje z drużyną. Jeśli nie nastąpi znacząca poprawa, Rybus do gry wróci najprawdopodobniej dopiero w październiku.
za:sport.pl
reklama

Stroje TSV 1860 Monachium z okazji Oktoberfest

Stroje TSV 1860 Monachium z okazji Oktoberfest
źródło:twitter.com/AdamSlawinski

Erik Meijer: Lewandowski to eksponat superklasy

Erik Meijer: Lewandowski to eksponat superklasy
Szkoda, że Robert Lewandowski nie może grać dla reprezentacji Niemiec. To byłoby idealne rozwiązanie. Lewandowski to kompletny napastnik, eksponat superklasy. Potrafi zrobić wszystko, strzela mnóstwo bramek, nie ma słabego punktu. Dobrze, że Robert znów jest w pełni skoncentrowany na Bayernie. Latem głośno mówiło się o jego transferze do Realu i ja rozumiem jego nastawienie, bo to byłby krok do przodu w jego karierze. Uważam też, że jeśli Benzema nie zagra dobrego sezonu w Realu, kolejnego lata znowu zadzwoni telefon w Monachium.
Erik Meijer (były holenderski piłkarz i dobry znajomy obecnego trenera Bayernu Monachium Niko Kovaca) za:abendzeitung-muenchen.de

Maradona SZALEJE w Meksyku!

Diego Maradona został trenerem drugoligowca z Meksyku. No i zaczęło się szaleństwo! :)
źródło:youtube.com
reklama