reklama

Trzeci strój Interu Mediolan

Trzeci strój Interu Mediolan
reklama

Reca i Bednarek zyskali najwięcej we wrześniowych meczach reprezentacji Polski

Reca i Bednarek zyskali najwięcej we wrześniowych meczach reprezentacji Polski
Gra tego chłopaka (Reca - przyp. red.) daje nadzieję na przyszłość. Jest szybki, wydolny, odważny, ma niezłe uderzenie, choć na pewno popełnia jeszcze błędy techniczne i taktyczne. Zaskoczył mnie chyba najbardziej ze wszystkich (przyp. red. Jan Bednarek), który na razie w Southampton jest tylko rezerwowym. Przeciwko Włochom rozegrał prawdopodobnie swój najlepszy mecz w reprezentacji. Świetnie uzupełniał Kamila Glika i życzyłbym sobie w tej chwili właśnie takiego duetu stoperów w ważniejszych meczach.
Mateusz Borek za:Przegląd Sportowy

Mario Balotelli odpowiada na zmasowaną krytykę

Mario Balotelli odpowiada na zmasowaną krytykę
Czytanie tych wszystkich komentarzy i obserwowanie, jak wielu ludzi we Włoszech mnie nienawidzi, jest naprawdę miłe. Mam nadzieję, że będą konsekwentni i będą mnie nienawidzić także wtedy, gdy będę grał dobrze. Trzeba być konsekwentnym. To właśnie powód, dla którego nie chciałem wrócić do Włoch. Myślę, że po tych reakcjach wszystko stało się jasne.
Mario Balotelli za:football-italia.net

Niesamowite przywiązanie De Rossiego do Romy

Niesamowite przywiązanie De Rossiego do Romy
Wiecie, co to znaczy być symbolem Romy? To gigantyczna odpowiedzialność, która zawsze na tobie ciąży. Nie masz wyjścia. Gdy w przeszłości dostawałem oferty transferowe. To było w czasach, gdy byliśmy na skraju bankructwa albo gdy nie szło nam dobrze. Ktoś dzwonił, a ja nie odpowiadałem, ponieważ jestem własnością Romy i jej kibiców. Ja - Daniele De Rossi jestem własnością kibiców Romy.
Daniele De Rossi za:football-italia.net
reklama

Juergen Klopp ostro o Garrym Neville'u i jego słowach o odpuszczeniu LM przez Liverpool

Juergen Klopp ostro o Garrym Neville'u  i jego słowach o odpuszczeniu LM przez Liverpool
Jak to miałoby wyglądać? Co mamy robić? Nie grać w Lidze Mistrzów? Neville powinien przyjść i wytłumaczyć mi, jak to miałoby działać. Mamy przygotowywać się do jakiegoś meczu, ale się na nim nie koncentrować? Grać dzieciakami w Lidze Mistrzów? To byłoby zabawne! Nie wiem, co on miał na myśli. Musimy grać w piłkę. Wiele osób ogląda nas w Lidze Mistrzów. To nasza praca, którą zawsze chcemy wykonywać jak najlepiej. W zeszłym sezonie nie mogliśmy się skupić na jednych rozgrywkach, bo musieliśmy walczyć o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Ale wtedy Gary pewnie nie powiedziałby, że mamy odpuścić mecz z Manchesterem City w ćwierćfinale LM. To nie działa w taki sposób. Nie chcę być zbyt krytyczny, bo nie wiem dokładnie, co miał na myśli. Wiem jednak, że siedzenie w biurze i gadanie o piłce jest zupełnie czymś innym niż bycie trenerem
Juergen Klopp za:espn

Piłkarz Miedzi o Leo Messim

Piłkarz Miedzi o Leo Messim
Messi jest niesamowity. Ci, którzy przychodzą trenować z drugiej drużyny są w niego wpatrzeni. Ja też byłem. On robi różnicę jednym dotknięciem piłki, jednym ruchem. W tych detalach dostrzegasz jego fenomen. Ale nic nie bierze się z przypadku. Haruje na treningach. Kiedy ćwiczy stałe fragmenty, stajesz obok i nie wierzysz, że to się dzieje. Czasami ma serię kilkunastu strzałów w okienko. Podbiega, pyk, trafia. Później znowu to samo. I znowu. Szaleństwo. Nie we wszystkim jest jednak dobry. Ograłem go kiedyś w ping ponga. Poza boiskiem jest raczej milczącym liderem. Ale jak już się odezwie, to wszyscy milkną i słuchają.
Juan Camara za:2angrymen.tv

Ranking 10 najlepszych środkowych napastników według "Four Four Two"

1. Cristiano Ronaldo
Zestawienie przygotowane przez brytyjski magazyn "Four Four Two" obejmujące 10 klasycznych środkowych napastników.
reklama