reklama

Makelele: "Od Pogby oczekuje się zbyt wiele"

Makelele:
W Manchesterze United chcą zbyt wiele od Paula Pogby. Oczekują, że będzie tworzyć więcej sytuacji, asystować przy bramkach, a nawet strzelać gole.To dla niego zbyt wiele. Jest doskonałym zawodnikiem, ale nie może ciągnąć gry sam. On potrzebuje kolegów z drużyny, aby prowadzić zespół do wygranych.
Claude Makelele za:radio "RMC"
reklama

Zbigniew Boniek: "Wystawianie piłkarzy niegrających w klubach to duże ryzyko"

Zbigniew Boniek:
Uważam, że piłkarz który nie gra w klubie po prostu nie jest w stanie dać reprezentacji tyle, ile potrzeba. Nieważne, czy nazywa się Błaszczykowski, czy Lewandowski, czy Krychowiak. Po tym ostatnim najlepiej widać było w ostatnich miesiącach różnicę: Krychowiak grający mało jak na siebie, a Krychowiak grający dużo. Inni piłkarze. Ale decyzje podejmuje trener. Wystawianie piłkarzy niegrających w klubach jest dużym ryzykiem, co pokazał mundial. To jest sport wyczynowy, niegranie osłabia wydolność, czucie piłki, decyzyjność.
Zbigniew Boniek za:sport.pl

Były piłkarz Wisły wyśmiał okładkę "Przeglądu Sportowego"

Były piłkarz Wisły wyśmiał okładkę
Grzegorz Kaliciak to były piłkarz m.in. Wisły Kraków i dobrze wie, że mianem "świętej wojny" określa się derby Krakowa.

Trzeci strój Interu Mediolan

Trzeci strój Interu Mediolan
reklama

Reca i Bednarek zyskali najwięcej we wrześniowych meczach reprezentacji Polski

Reca i Bednarek zyskali najwięcej we wrześniowych meczach reprezentacji Polski
Gra tego chłopaka (Reca - przyp. red.) daje nadzieję na przyszłość. Jest szybki, wydolny, odważny, ma niezłe uderzenie, choć na pewno popełnia jeszcze błędy techniczne i taktyczne. Zaskoczył mnie chyba najbardziej ze wszystkich (przyp. red. Jan Bednarek), który na razie w Southampton jest tylko rezerwowym. Przeciwko Włochom rozegrał prawdopodobnie swój najlepszy mecz w reprezentacji. Świetnie uzupełniał Kamila Glika i życzyłbym sobie w tej chwili właśnie takiego duetu stoperów w ważniejszych meczach.
Mateusz Borek za:Przegląd Sportowy

Mario Balotelli odpowiada na zmasowaną krytykę

Mario Balotelli odpowiada na zmasowaną krytykę
Czytanie tych wszystkich komentarzy i obserwowanie, jak wielu ludzi we Włoszech mnie nienawidzi, jest naprawdę miłe. Mam nadzieję, że będą konsekwentni i będą mnie nienawidzić także wtedy, gdy będę grał dobrze. Trzeba być konsekwentnym. To właśnie powód, dla którego nie chciałem wrócić do Włoch. Myślę, że po tych reakcjach wszystko stało się jasne.
Mario Balotelli za:football-italia.net

Niesamowite przywiązanie De Rossiego do Romy

Niesamowite przywiązanie De Rossiego do Romy
Wiecie, co to znaczy być symbolem Romy? To gigantyczna odpowiedzialność, która zawsze na tobie ciąży. Nie masz wyjścia. Gdy w przeszłości dostawałem oferty transferowe. To było w czasach, gdy byliśmy na skraju bankructwa albo gdy nie szło nam dobrze. Ktoś dzwonił, a ja nie odpowiadałem, ponieważ jestem własnością Romy i jej kibiców. Ja - Daniele De Rossi jestem własnością kibiców Romy.
Daniele De Rossi za:football-italia.net
reklama