reklama

XI Liverpoolu na mecz z Tottenhamem

XI Liverpoolu na mecz z Tottenhamem
reklama

XI Tottenhamu na mecz z Liverpoolem

XI Tottenhamu na mecz z Liverpoolem

Makelele: "Od Pogby oczekuje się zbyt wiele"

Makelele:
W Manchesterze United chcą zbyt wiele od Paula Pogby. Oczekują, że będzie tworzyć więcej sytuacji, asystować przy bramkach, a nawet strzelać gole.To dla niego zbyt wiele. Jest doskonałym zawodnikiem, ale nie może ciągnąć gry sam. On potrzebuje kolegów z drużyny, aby prowadzić zespół do wygranych.
Claude Makelele za:radio "RMC"

Zbigniew Boniek: "Wystawianie piłkarzy niegrających w klubach to duże ryzyko"

Zbigniew Boniek:
Uważam, że piłkarz który nie gra w klubie po prostu nie jest w stanie dać reprezentacji tyle, ile potrzeba. Nieważne, czy nazywa się Błaszczykowski, czy Lewandowski, czy Krychowiak. Po tym ostatnim najlepiej widać było w ostatnich miesiącach różnicę: Krychowiak grający mało jak na siebie, a Krychowiak grający dużo. Inni piłkarze. Ale decyzje podejmuje trener. Wystawianie piłkarzy niegrających w klubach jest dużym ryzykiem, co pokazał mundial. To jest sport wyczynowy, niegranie osłabia wydolność, czucie piłki, decyzyjność.
Zbigniew Boniek za:sport.pl
reklama

Były piłkarz Wisły wyśmiał okładkę "Przeglądu Sportowego"

Były piłkarz Wisły wyśmiał okładkę
Grzegorz Kaliciak to były piłkarz m.in. Wisły Kraków i dobrze wie, że mianem "świętej wojny" określa się derby Krakowa.

Trzeci strój Interu Mediolan

Trzeci strój Interu Mediolan

Reca i Bednarek zyskali najwięcej we wrześniowych meczach reprezentacji Polski

Reca i Bednarek zyskali najwięcej we wrześniowych meczach reprezentacji Polski
Gra tego chłopaka (Reca - przyp. red.) daje nadzieję na przyszłość. Jest szybki, wydolny, odważny, ma niezłe uderzenie, choć na pewno popełnia jeszcze błędy techniczne i taktyczne. Zaskoczył mnie chyba najbardziej ze wszystkich (przyp. red. Jan Bednarek), który na razie w Southampton jest tylko rezerwowym. Przeciwko Włochom rozegrał prawdopodobnie swój najlepszy mecz w reprezentacji. Świetnie uzupełniał Kamila Glika i życzyłbym sobie w tej chwili właśnie takiego duetu stoperów w ważniejszych meczach.
Mateusz Borek za:Przegląd Sportowy
reklama