Southampton vs Brighton & Hove Albion
Premier League

Wiadomość Tolisso po zerwaniu więzadeł krzyżowych

Gattuso zawstydzony postawą swoich piłkarzy

To, co pokazaliśmy w pierwszych 20 minutach meczu było zawstydzające. Na drugą połowę wyszliśmy nastawieni na walkę, ale to nie wystarczy. Cagliari po pierwszej połowie powinno prowadzić 2-0 i wtedy byłby to zupełnie inny mecz. Początek spotkania w naszym wykonaniu był okropny. Jeśli nie potrafimy wygrywać takich meczów, to po prostu chce mi się śmiać, gdy słyszę ludzi mówiących, że jesteśmy drugą lub trzecią drużyną w Serie A.
Gennaro Gattuso za:faotball-italia.net

Tabela Ekstraklasy po niedzielnych meczach

Mitroglou ustala wynik meczu na 4-0

Olympique Marsylia notuje piorunującą drugą połowę meczu z Guingamp. Do przerwy było 0-0, a końcowy wynik brzmi 4-0!

Techniczny strzał Thauvina i 3-0 dla Marsylii

Thauvin chyba pozazdrościł Payetowi pięknego gola i postanowił zdobyć równie ładną bramkę! Olympique Marsylia - Guingamp 3-0!

Cudowny gol Payeta w meczu z Guingamp

Dimitri Payet przypomniał o sobie fantastycznym golem w meczu z Guingamp. Lepiej nie mógł tego zrobić!

Sa Pinto powoli się rozkręca

Higuain strzela Cagliari gola na 1-1

Gonzalo Higuain strzela swojego pierwszego gola w barwach Milanu w Serie A! Cagliari - Milan 1-1!

Sarri zmienił zdanie o Hazardzie

Myślałem, że Eden Hazard jest jednym z najlepszych piłkarzy w Europie, ale zmieniłem zdanie... Teraz wydaje mi się, że on może być po prostu najlepszy. Może strzelić w sezonie 30-35 goli.
Maurizio Sarri za:@101greatgoals

Depay żartobliwie odpowiedział Rooneyowi

Memphis Depay postanowił w żartobliwy sposób odpowiedzieć na historię opowiedzianą przez Wayne'a Rooneya, który wyjawił, że Holender w czasach gry w Manchesterze United, ubrał się bardzo ekstrawagancko na mecz rezerw. Według Rooneya, Depay przybył na spotkanie w skórzanej kurtce i kowbojskim kapeluszu. Były piłkarz "Czerwonych Diabłów" w odpowiedzi wrzucił na swój profil na Instagramie powyższe zdjęcie z podpisem: "Wayne Rooney: Mem... czy mógłbyś mi pożyczyć swoją czerwoną, skórzaną kurtkę na dzisiejszy wieczór?".
za:instagram.com/memphisdepay

Miażdżąca przewaga biegowa Legii w meczu z Lechem

Joao Pedro strzela gola Milanowi

Pierwszy strzał wylądował na słupku, ale dobitka okazała się skuteczna. Cagliari - Milan 1-0!

Mina Mioduskiego mówi wszystko

Kosmiczna interwencja bramkarza Lazio w końcówce meczu

Thomas Strakosha w wielkim stylu uratował trzy punkty dla swojej drużyny. Ostatecznie Lazio cieszyło się ze zwycięstwa 1-0 nad Empoli.