Skład Arsenalu na mecz z FC Vorskla Poltava

Szatnia Realu w trakcie przerwy finału LM

Kapitalna sprawa - telewizja klubowa Realu Madryt wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać przemowy Zidane'a i niektórych piłkarzy przed rozpoczęciem finału Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi oraz w trakcie przerwy. Nagranie jest po hiszpańsku, jednak można włączyć angielskie napisy.

Piękny strzał Franco Vazqueza sprzed pola karnego

Franco Vazquez kapitalnie przymierzył sprzed pola karnego i zawinął piłkę tak celnie, że ta jeszcze odbijając się od słupka wpadła do bramki strzeżonej przez Guilhermo Ochoę. Sevilla 2 - 1 Standard Liege

Standard Liege doprowadza do remisu

Moussa Djenepo wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i wpycha na wślizgu piłkę do bramki Sevilli! 1-1!

Totti namawiał Zlatana na grę w Romie

Zawsze mówiłem, że potrzebujesz mistrzów, aby wygrać. Miałem nadzieję, że Ronaldo, Ibrahimovic i najlepsi gracze na świecie przyjdą... Niestety, mieliśmy limit, nie mieliśmy finansowych możliwości, aby wydawać na tych mistrzów, naprawdę próbowałem sprowadzić niewiarygodnych ludzi do Romy.
Francesco Totti za:Goal.com

Idealny wieczór dla Oliviera Giroud

Luis Alberto strzela Apollonowi na 1-0 po ładnej akcji z Caicedo

Luis Alberto wypuścił Caicedo, ten odegrał mu piętką i Hiszpan pewnym strzałem dał prowadzenie Lazio!

Piękny gol Banegi z rzutu wolnego

Ever Banega podszedł do piłki ustawionej na 20. metrze i kapitalnie przymierzył w okienko bramki Guilhermo Ochoi! Sevilla 1 - 0 Standard Liege

Willian wykorzystuje okazję i 1:0 dla Chelsea

PAOK - Chelsea 0:1

"Królewscy" dalej jadą w Lidze Mistrzów

Ocampos daje prowadzenie Marsylii

Marsylia - Eintracht 1:0

Carlos Bacca strzela na 1-0 w 43. sekundzie meczu!

Co za otwarcie meczu w wykonaniu Villarreal! Carlos Bacca przebił się z piłką przed pole karne rywala, tam uderzył ją z powietrza i... wpadło! Villarreal prowadzi z Rangersami 1-0 już od pierwszej minuty meczu!

Mariano nie czuje presji z powodu numeru na koszulce

"7" to tylko numer, nie ma on większego znaczenia. Oczywiście czuję wielki szacunek dla Cristiano za to, czego tutaj dokonał. To samo dotyczy innych wielkich, którzy nosili tu ten numer. Czy ten numer ciąży? Nie, ale ma dużą wagę z powodu tego, kto ją nosił. Ja mam szacunek do tego numeru, bo wszyscy wiedzą, kto nosił ten numer w historii.
Mariano Diaz za:as.com

Skład Eintrachtu na mecz z Marsylią

Skład Marsylii na mecz z Eintrachtem

Koledzy z Wisły żartowali po powołaniu dla Pietrzaka

Zupełnie się nie spodziewałem powołania do reprezentacji. Po telefonie był szok, ale też wielka radość. Koledzy sporo żartowali. Jak trafiłem do bramki podczas treningu, zaraz szydzili: „oho! Brzęczek w krzakach z lornetką” albo „Maciej Rybus już się boi!”.
Rafał Pietrzak za:TVP Sport