Rangers FC doprowadza do remisu!

Podopieczni Stevena Gerrarda przeprowadzili ładną drużynową akcję, którą golem zwieńczył Scott Arfield! Villarreal 1 - 1 Rangers FC

Sprytna podcinka Ryana Babela na 1-0

Besiktas prowadzi u siebie z Sarpsborgiem 1-0 po ładnej, technicznej podcince Ryana Babela!

Ben Yedder podwyższa prowadzenie Sevilli

Wissam Ben Yedder wbija piłkę do bramki Standardu i jest już 3-1 dla Sevilli!

Skład AC Milan na mecz z Dudelange

3 odbiory Hendersona w 25 sekund w meczu z PSG

Jordan Henderson w meczu z PSG rozegrał naprawdę świetne zawody, czego przykładem są te 3 interwencje w niecałą minutę!

Fantastyczna "rakieta" Sarra sprzed pola karnego

Stade Rennais prowadzi z Jabloncem 1-0 po kapitalnym uderzeniu Ismaila Sarra sprzed pola karnego. Prawie rozerwało siatkę! :O

Skład Arsenalu na mecz z FC Vorskla Poltava

Szatnia Realu w trakcie przerwy finału LM

Kapitalna sprawa - telewizja klubowa Realu Madryt wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać przemowy Zidane'a i niektórych piłkarzy przed rozpoczęciem finału Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi oraz w trakcie przerwy. Nagranie jest po hiszpańsku, jednak można włączyć angielskie napisy.

Piękny strzał Franco Vazqueza sprzed pola karnego

Franco Vazquez kapitalnie przymierzył sprzed pola karnego i zawinął piłkę tak celnie, że ta jeszcze odbijając się od słupka wpadła do bramki strzeżonej przez Guilhermo Ochoę. Sevilla 2 - 1 Standard Liege

Standard Liege doprowadza do remisu

Moussa Djenepo wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i wpycha na wślizgu piłkę do bramki Sevilli! 1-1!

Totti namawiał Zlatana na grę w Romie

Zawsze mówiłem, że potrzebujesz mistrzów, aby wygrać. Miałem nadzieję, że Ronaldo, Ibrahimovic i najlepsi gracze na świecie przyjdą... Niestety, mieliśmy limit, nie mieliśmy finansowych możliwości, aby wydawać na tych mistrzów, naprawdę próbowałem sprowadzić niewiarygodnych ludzi do Romy.
Francesco Totti za:Goal.com

Idealny wieczór dla Oliviera Giroud

Luis Alberto strzela Apollonowi na 1-0 po ładnej akcji z Caicedo

Luis Alberto wypuścił Caicedo, ten odegrał mu piętką i Hiszpan pewnym strzałem dał prowadzenie Lazio!

Piękny gol Banegi z rzutu wolnego

Ever Banega podszedł do piłki ustawionej na 20. metrze i kapitalnie przymierzył w okienko bramki Guilhermo Ochoi! Sevilla 1 - 0 Standard Liege

Willian wykorzystuje okazję i 1:0 dla Chelsea

PAOK - Chelsea 0:1