Skład Red Bulla Salzburg na mecz z RB Lipsk

Eintracht gra w osłabieniu i strzela Marsylii

Co za emocje, Eintracht grał w dziesiątkę, ale w końcówce spotkania strzelił zwycięską bramkę!

Skład RB Lipsk na mecz z Red Bullem Salzburg

Ever Banega podwyższa prowadzenie Sevilli

To już jest nokaut! Arbiter dyktuje rzut karny za faul na Franco Vazquezie, a tego na gola zamienia argentyński rozgrywający. Sevilla 5 - 1 Standard Liege.

Rangersi znów doprowadzają do remisu!

Drugi raz Rangers FC doprowadza do remisu! Tym razem gola zdobywa Kyle Lafferty, który wykorzystał dobre podanie Borny Barisicia! 2-2

Drugi gol Ben Yeddera ze Standardem Liege

Ever Banega wyłuskał piłkę obrońcy Standardu na 30. metrze, wypuścił Ben Yeddera, a ten ładną podcinką podwyższył prowadzenie Sevilli na 4-1!

Jetro Willems wylatuje z boiska za dwie żółte kartki

I znamy zawodnika, który jako pierwszy w tym sezonie Ligi Europy otrzymał czerwony kartonik. Jest to Jetro Willems z Eintrachtu Frankfurt!

Błyskawiczna odpowiedź Villarrealu

2 minuty po wyrównującej bramce Rangersów znów Villarreal wychodzi na prowadzenie! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Gerard Moreno!

Rangers FC doprowadza do remisu!

Podopieczni Stevena Gerrarda przeprowadzili ładną drużynową akcję, którą golem zwieńczył Scott Arfield! Villarreal 1 - 1 Rangers FC

Sprytna podcinka Ryana Babela na 1-0

Besiktas prowadzi u siebie z Sarpsborgiem 1-0 po ładnej, technicznej podcince Ryana Babela!

Ben Yedder podwyższa prowadzenie Sevilli

Wissam Ben Yedder wbija piłkę do bramki Standardu i jest już 3-1 dla Sevilli!

Skład AC Milan na mecz z Dudelange

3 odbiory Hendersona w 25 sekund w meczu z PSG

Jordan Henderson w meczu z PSG rozegrał naprawdę świetne zawody, czego przykładem są te 3 interwencje w niecałą minutę!

Fantastyczna "rakieta" Sarra sprzed pola karnego

Stade Rennais prowadzi z Jabloncem 1-0 po kapitalnym uderzeniu Ismaila Sarra sprzed pola karnego. Prawie rozerwało siatkę! :O

Skład Arsenalu na mecz z FC Vorskla Poltava

Szatnia Realu w trakcie przerwy finału LM

Kapitalna sprawa - telewizja klubowa Realu Madryt wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać przemowy Zidane'a i niektórych piłkarzy przed rozpoczęciem finału Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi oraz w trakcie przerwy. Nagranie jest po hiszpańsku, jednak można włączyć angielskie napisy.

Piękny strzał Franco Vazqueza sprzed pola karnego

Franco Vazquez kapitalnie przymierzył sprzed pola karnego i zawinął piłkę tak celnie, że ta jeszcze odbijając się od słupka wpadła do bramki strzeżonej przez Guilhermo Ochoę. Sevilla 2 - 1 Standard Liege