reklama

Trolle zaatakowały CR7 po czerwonej kartce

Trolle zaatakowały CR7 po czerwonej kartce
Kolejny dowód na to, że trolle i hejterzy nie śpią i tylko czekają na moment, żeby zaatakować. W środę, w Lidze Mistrzów, Cristiano Ronaldo zobaczył czerwoną kartkę i już w 29. minucie meczu pożegnał się z boiskiem. Wyrzucenie Portugalczyka wstrząsnęło całym światem piłki nożnej. Wybuchła dyskusja na temat tego, czy sędzia podjął właściwą decyzję. Nie trzeba też było długo czekać na uaktywnienie się internetowych "żartownisów". "Mundo Deportivo" podaje przykład jednego z takich dowcipów wymierzonych w Cristiano. Pod zdjęciem piłkarza z "FIFA 19" na Instagramie pojawił się taki komentarz: "Teraz będziesz mieć więcej czasu na grę w FIFA 19". Wiadomo, że tego typu internetowych uszczypliwości było więcej.
za:mundodeportivo.com
reklama

Nasi sąsiedzi stawiają na rodzimych piłkarzy

Nasi sąsiedzi stawiają na rodzimych piłkarzy

Przecenieni i niedocenieni w "FIFA 19"

Przecenieni i niedocenieni w

Nowy "look" Leo Messiego

Nowy
Ktoś tutaj chyba się ogolił. ;)
reklama

Słowa Bernardeschiego do CR7 po czerwonej kartce

Słowa Bernardeschiego do CR7 po czerwonej kartce
Jesteś numerem jeden.
Federico Bernardeschi za:Cr7Fran4ever na Twitterze

Czyżby w Realu traktowano CR7 inaczej?

Czyżby w Realu traktowano CR7 inaczej?

Piątek skomentował plotki o zainteresowaniu Barcelony

Piątek skomentował plotki o zainteresowaniu Barcelony
Słyszałem o rzekomym zainteresowaniu Barcelony, ale nie sądzę, żeby to było prawdą. Mam w Genoi naprawdę dobry start, ale to dopiero początek. Nie jestem też "nowym Lewandowskim", bo Robert gra dla Bayernu, a ja strzelam dla Genoi.
Krzysztof Piątek za:Sky Sports Italia

Probierz skomentował sytuację Cracovii

Probierz skomentował sytuację Cracovii
Czasami oglądam nasze mecze i zastanawiam się: "kurde, kto ich trenuje?". Po meczu wszyscy są jednak mądrzy. Zdarzają się jednak sytuacje, które są trudne do przewidzenia. Nauczyłem się w Cracovii, że nie wolno martwić się problemami, tylko trzeba je rozwiązywać. Zdarzyły się różne sploty okoliczności, ale ponoszę pełną odpowiedzialność za sytuację, w której jest Cracovia.
Michał Probierz za:przegladsportowy.pl

Ruszyła Liga Mistrzów, która uwodzi nie tylko wdziękiem i czarem osobistym, ale również wielką klasą

Po blisko czterech miesiącach przerwy wreszcie wróciła upragniona Liga Mistrzów, wypchana pieniędzmi aż po pachy i jedyna w swoim rodzaju, na którą czekają miliony kibiców na całym świecie. W każdy wtorek i środę z wypiekami na twarzy oglądają popisy swoich ulubionych zespołów, wspierając je przed telewizorami lub na trybunach. Tegoroczna edycja najcenniejszego klubowego trofeum w Europie jest wyjątkowa z kilku powodów.
Czytaj więcej...

Mateusz Klich kpi z Adama Nawałki

Mateusz Klich kpi z Adama Nawałki
Trener Brzęczek wjechał i powiedział, jak chce, żeby wszystko wyglądało. Nie ubierał tego w poezję. Trener Nawałka był bardzo profesjonalny, mówił tak profesjonalnie, że nie było wiadomo, o co mu chodzi. Trzeba było się domyślać. Pracowałem z nim jednak tylko na początku, nie mogę oceniać całej kadencji, słyszałem, że później się trochę zmienił. Brzęczek jest konkretny. Mówi to, co myśli. I nie nosi szaliczków.
Mateusz Klich za:Rzeczpospolita

Rio Ferdinand tłumaczy zachowanie Salaha

Rio Ferdinand tłumaczy zachowanie Salaha
Czy Mohamed Salah cieszył się z gola Firmino? Mam taką nadzieję. Wydaje mi się, że trzeba spojrzeć szerzej na tę drużynę. Trzeba zwrócić uwagę na więź jaką mają piłkarze na boisku. Wydaje mi się, że Salah świętował gola na swój sposób. Na początku uniósł ręce. Pierwsze ujęcia pokazują jak podnosi ręce i świętuje.
Rio Ferdinand za:express.co.uk

Czyli nie tylko Bendtner jest winny?

Czyli nie tylko Bendtner jest winny?
Wcześniej było mówione, że Nicklas Bendtner uderzył taksówkarza. Teraz okazuje się, że sprawa wcale nie jest taka prosta. Co tam się tak naprawdę wydarzyło?

Lopetegui o czerwonej kartce CR7

Lopetegui o czerwonej kartce CR7
Czerwona kartka dla Cristiano? Wszyscy mówią mi, że tam nie było czerwonej kartki. VAR pomaga w takich sytuacjach. Wtedy łatwiej uniknąć błędu.
Julen Lopetegui za:Real Madrid Info ‏

Jak łatwo wkurzyć kibica Juve

Jak łatwo wkurzyć kibica Juve

4 lata od historycznego zwycięstwa "Lisów"

4 lata od historycznego zwycięstwa

Drużyna tygodnia w Lidze Europy

Drużyna tygodnia w Lidze Europy

Kucharski nie oszczędza nowych agentów "Lewego"

Kucharski nie oszczędza nowych agentów
Z mojego punktu widzenia – i na podstawie wiedzy jaką posiadam – zabawne było obserwowanie działań ludzi związanych z Lewym. Bo nie dostrzegłem żadnego spójnego pomysłu na przeprowadzenie transferu Roberta. Przeciwnie – wszystkie kroki, wszystko to, co było rozgrywane w mediach polskich i zagranicznych, było kontrproduktywne. I utwierdzało mnie w przekonaniu, że do żadnego transferu nie dojdzie. Według mnie cel i korzyści tych działań medialnych nowych doradców Lewandowskiego był inny i sprzeczny z interesem piłkarza. Określam ich włoskim terminem: dilettante. A czy transferowe zamieszanie miało wpływ na występ Roberta podczas MŚ2018? Nie wiem do końca, bo on ma tak skonstruowaną psychikę, że potrafi się odciąć od całego zewnętrznego zgiełku. Mało tego, często potrzebował dodatkowej presji zewnętrznej i umiał taką sytuacją wykorzystać pozytywnie. Tyle że w Rosji nie zagrał na sto procent. Abstrahując od przygotowania i formy innych piłkarzy, Robert nie dał z siebie wszystkiego, był daleki od własnych stu procent. I to nawet bardzo.
Cezary Kucharski za:sportdziennik.pl
reklama