reklama

Skrót pamiętnego meczu Polska - Portugalia

11 października 2006 roku, reprezentacja Polski pod wodzą Leo Beenhakkera odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo nad Portugalią! Wróćmy do tamtych wspaniałych chwil!
źródło:youtube.com
reklama

Frenkie De Jong nie może trafić głową w piłkę

To ćwiczenie przerosło reprezentanta Holandii :D

Dziekanowski tłumaczy powoływanie Błaszczykowskiego

Dziekanowski tłumaczy powoływanie Błaszczykowskiego
Kuba Błaszczykowski to zawodnik, który w poprzednich latach wiele dawał reprezentacji, stwarzał sytuacje, był bardzo kreatywny. Był piłkarzem, którego przede wszystkim chwaliliśmy za akcje ofensywne, a teraz wydaje mi się, że jest to zawodnik, który swoim doświadczeniem, spokojem może dać dużo tej reprezentacji. Przykładowo w meczu z Włochami bardzo dobrze wywiązał się z roli pomocnika, który brał udział w defensywie, wspomagał naszego debiutanta Arkadiusza Recę. Myślę, że powinniśmy wreszcie zakończyć gadanie, czy Błaszczykowski się nadaje. Rozegrał ponad sto meczów w reprezentacji i nie można go traktować jak zawodnika, który nic nie znaczył przez wiele lat. To strasznie nie jest fair, gdy cały czas pytamy, czy Błaszczykowski nadaje się do kadry, czy nie. Powinniśmy trzymać kciuki, aby zagrał jeszcze rok, dwa lata. Ma trudną sytuację, bo z pewnością ta forma byłaby lepsza, gdyby grał w Wolfsburgu. Pytanie z kim Błaszczykowski ma przegrać rywalizację? To też źle świadczy o innych zawodnikach, którzy są w sile wieku, grają w polskich i zagranicznych klubach. A są sytuacje, w których trener wybiera Błaszczykowskiego. Pamiętajmy, że trener Brzęczek bierze dużą odpowiedzialność i będzie wiedział, że z chwilą, w której postawi na zawodnika, który nie będzie prezentował odpowiedniej formy, wówczas inni zawodnicy będą przeciwko niemu.
Dariusz Dziekanowski za:sport.pl

W Ameryce Północnej powstanie wspólna liga

W Ameryce Północnej powstanie wspólna liga
reklama

Sfrustrowany Cristiano Ronaldo w meczu z Polską w 2006 roku

Sfrustrowany Cristiano Ronaldo w meczu z Polską w 2006 roku
Z Ronaldo kojarzą mi się dwie sytuację - raz długo leżał na boisku, gdy ostro potraktował go Mariusz Lewandowski. Za drugim razem była to sytuacja związana ze mną. Przewróciłem się i sędzia odgwizdał faul. Ronaldo był wściekły, gestykulował i pokazywał arbitrowi, że symulowałem. Widać było jego frustrację.
Paweł Golański za:sportowefakty.wp.pl

Dobra data na rozgrywanie meczów reprezentacji

Dobra data na rozgrywanie meczów reprezentacji

Nowe korki Memphisa Depaya

Nowe korki Memphisa Depaya
reklama