reklama

Usunięta ankieta "France Football" o tym, kto powinien dostać Złotą Piłkę

Usunięta ankieta
reklama

Złota zasada mamy Kyliana Mbappe

Złota zasada mamy Kyliana Mbappe
Moja mama zawsze mi powtarzała, że aby zostać świetnym piłkarzem, trzeba być przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.
Kylian Mbappe za:Time

Bonucci chciałby zostać trenerem

Bonucci chciałby zostać trenerem
Moim marzeniem jest zostanie trenerem jakiegoś silnego klubu, być może Juventusu. Obserwuję więc uważnie treningi i sekrety różnych szkoleniowców, które w przyszłości pomogą stać mi się dobrym trenerem.
Leonardo Bonucci za:sport360.com

Kozacka okładka "Time" z Kylianem Mbappe

Kozacka okładka
reklama

Skrót pamiętnego meczu Polska - Portugalia

11 października 2006 roku, reprezentacja Polski pod wodzą Leo Beenhakkera odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo nad Portugalią! Wróćmy do tamtych wspaniałych chwil!
źródło:youtube.com

Frenkie De Jong nie może trafić głową w piłkę

To ćwiczenie przerosło reprezentanta Holandii :D

Dziekanowski tłumaczy powoływanie Błaszczykowskiego

Dziekanowski tłumaczy powoływanie Błaszczykowskiego
Kuba Błaszczykowski to zawodnik, który w poprzednich latach wiele dawał reprezentacji, stwarzał sytuacje, był bardzo kreatywny. Był piłkarzem, którego przede wszystkim chwaliliśmy za akcje ofensywne, a teraz wydaje mi się, że jest to zawodnik, który swoim doświadczeniem, spokojem może dać dużo tej reprezentacji. Przykładowo w meczu z Włochami bardzo dobrze wywiązał się z roli pomocnika, który brał udział w defensywie, wspomagał naszego debiutanta Arkadiusza Recę. Myślę, że powinniśmy wreszcie zakończyć gadanie, czy Błaszczykowski się nadaje. Rozegrał ponad sto meczów w reprezentacji i nie można go traktować jak zawodnika, który nic nie znaczył przez wiele lat. To strasznie nie jest fair, gdy cały czas pytamy, czy Błaszczykowski nadaje się do kadry, czy nie. Powinniśmy trzymać kciuki, aby zagrał jeszcze rok, dwa lata. Ma trudną sytuację, bo z pewnością ta forma byłaby lepsza, gdyby grał w Wolfsburgu. Pytanie z kim Błaszczykowski ma przegrać rywalizację? To też źle świadczy o innych zawodnikach, którzy są w sile wieku, grają w polskich i zagranicznych klubach. A są sytuacje, w których trener wybiera Błaszczykowskiego. Pamiętajmy, że trener Brzęczek bierze dużą odpowiedzialność i będzie wiedział, że z chwilą, w której postawi na zawodnika, który nie będzie prezentował odpowiedniej formy, wówczas inni zawodnicy będą przeciwko niemu.
Dariusz Dziekanowski za:sport.pl
reklama