reklama

OFICJALNIE: Leonardo Jardim zwolniony z Monaco

OFICJALNIE: Leonardo Jardim zwolniony z Monaco
AS Monaco poinformowało za pośrednictwem oficjalnej strony o zwolnieniu ze stanowiska pierwszego trenera Leonardo Jardima. Portugalczyk prowadził drużynę z Księstwa przez ostatnie 4 lata, zdobywając w sezonie 2016/17 mistrzostwo Francji i dochodząc w tym samym czasie do półfinału Ligi Mistrzów. W obecnym sezonie drużyna spisuje się jednak znacznie poniżej oczekiwań. Po 9 kolejkach AS Monaco zajmuje 18. pozycję w tabeli, mając na koncie zaledwie jedno zwycięstwo.
za:asmonaco.com
reklama

Gigantyczny wzrost wartości Krzysztofa Piątka

Gigantyczny wzrost wartości Krzysztofa Piątka
Krzysztof Piątek trafił latem z Cracovii do Genoi za około 4,5 mln €, jednak jak podają włoskie media, rzeczywista wartość reprezentanta Polski poszybowała w górę w zawrotnym tempie. W swoich pierwszych 6 meczach w Serie A Piątek zdobył 9 goli i jest liderem w klasyfikacji strzelców z dużą przewagą nad goniącymi go innymi snajperami. Według "Corriere dello Sport" obecna wartość rynkowa Polaka to 40 mln € i zainteresowane ściągnięciem go kluby będą musiały wyłożyć na transfer kwotę co najmniej tego rzędu.
za:Corriere dello Sport

Usunięta ankieta "France Football" o tym, kto powinien dostać Złotą Piłkę

Usunięta ankieta

Złota zasada mamy Kyliana Mbappe

Złota zasada mamy Kyliana Mbappe
Moja mama zawsze mi powtarzała, że aby zostać świetnym piłkarzem, trzeba być przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.
Kylian Mbappe za:Time
reklama

Bonucci chciałby zostać trenerem

Bonucci chciałby zostać trenerem
Moim marzeniem jest zostanie trenerem jakiegoś silnego klubu, być może Juventusu. Obserwuję więc uważnie treningi i sekrety różnych szkoleniowców, które w przyszłości pomogą stać mi się dobrym trenerem.
Leonardo Bonucci za:sport360.com

Kozacka okładka "Time" z Kylianem Mbappe

Kozacka okładka

Skrót pamiętnego meczu Polska - Portugalia

11 października 2006 roku, reprezentacja Polski pod wodzą Leo Beenhakkera odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo nad Portugalią! Wróćmy do tamtych wspaniałych chwil!
źródło:youtube.com
reklama