reklama

San Marino wyrównało niechlubny rekord

San Marino wyrównało niechlubny rekord
Dotychczas mianem najgorszego zespołu mogła się poszczycić reprezentacja Andory, która nie wygrała 86 meczów z rzędu. Ostatnie zwycięstwo San Marino odniosło 28 kwietnia 2004 roku z Liechtensteinem 1:0. Co więcej, ekipa z Europy południowej od tamtego czasu przegrała 85 razy i zanotowała jeden remis! Jeżeli w poniedziałek (15 października) San Marino nie wygra na wyjeździe z Luksemburgiem to pobije światowy rekord!
reklama

Koreański skrzydłowy rozwiąże problemy Bayernu Monachium?

Koreański skrzydłowy rozwiąże problemy Bayernu Monachium?
Chorwacki szkoleniowiec Bayernu Monachium przerwę na mecze reprezentacji wykorzystuje na obserwowanie zawodników z zespołu rezerw. Z pierwszą drużyną Bawarczyków trenuje obecnie Jeong Woo-Yeong. To koreański skrzydłowy, któremu Nico o Kovač szczególnie się przygląda. Yeong dysponuje znakomitą techniką użytkową, szybkością i zwrotnością. Niemiecki dziennik "Bild" podkreśla, że Jeong to tajna broń Bayernu, która wkrótce dostanie swoją szansę w pierwszym zespole. Koreańczyk może wystepować zarówno na prawej, jak i lewej flance w linii pomocy. Kontuzja Kingsleya Comana oraz zaawansowany wiek Arjena Robbena i Francka Ribery’ego sprawia, że wypróbowanie Yeonga może być idealnym rozwiązaniem. W Azji pomocnik cięszy się dużym uznaniem. Do Bayernu przybył w styczniu 2018 roku.Dotychczas grał w młodzieżowym zespole i czwartoligowych rezerwach. W 13 meczach zapisał na swoim koncie 6 bramek.
za:"Bild"

Waldemar Fornalik trenerem września w Lotto Ekstraklasie

Waldemar Fornalik trenerem września w Lotto Ekstraklasie

Crvena Zvezda odpiera zarzuty o ustawienie meczu z PSG

Crvena Zvezda odpiera zarzuty o ustawienie meczu z PSG
Z najwyższą złością i obrzydzeniem odrzucamy zarzuty opublikowane pod adresem naszego klubu w dzienniku "L'Equipe", w którym zarzuca się nam stosowanie nieuczciwych metod i zamieszanie w ingerowanie w wynik meczu z Paris Saint-Germain z Champions League. Ten artykuł może nam bardzo poważnie zaszkodzić i uderzyć w reputację naszego klubu. Dlatego też apelujemy do UEFA, a także śledczych w Serbii i Francji, by sprawa została jak najdokładniej zbadana. Współczesne technologie znajdują się na takim poziomie, że nie wyobrażamy sobie, by sprawa pozostała bez odpowiedzi.
klub Crvena Zvezda Belgrad za:serbskie media
reklama

Fenomenalna interwencja indyjskiego golkipera

Indyjski bramkarz w meczu z Chinami popisał się fantastyczną paradą, która uratowała jego ekipę przed stratą gola.

Najlepsza łączona jedenastka Holandii i Niemiec w XXI wieku wg "Goal.com"

Najlepsza łączona jedenastka Holandii i Niemiec w XXI wieku wg
Przedsmakiem dzisiejszej konfrontacji Holandii z Niemcami w Lidze Narodów niech będzie powyższe zestawienie przygotowane przez dziennikarzy "Goal.com".

Legendy holenderskiej piłki na jednym obrazku

Legendy holenderskiej piłki na jednym obrazku
reklama