reklama

Sergio Ramos broni się przed hejtem

Wiele osób oskarżało Sergio Ramosa o agresywne zachowanie w stosunku do Raheema Sterlinga. Piłkarz Realu postanowił zareagować i wrzucił na swojego Twittera to nagranie z dopiskiem "Nie trzeba mówić nic więcej".
reklama

PZPN ograniczy dostęp mediów do reprezentantów Polski

PZPN ograniczy dostęp mediów do reprezentantów Polski
Dzień przed meczem z Włochami spotkałem się rano z chłopakami. Rozmawiałem na przykład z Kamilem Grosickim i zażartowałem, że już wyskakuje mi z lodówki. Wrócił do kadry i udzielił chyba z siedmiu wywiadów. Telewizja, internet, prasa – gdzie nie zajrzałem to rozmowa z „Grosikiem”. Oczywiście nie tyczy się to tylko jego. Generalnie jest tego za dużo. Każdy może sobie wejść do hotelu, umówić się prywatnie, rozmawiać o której godzinie mu się podoba. Nikt tego nie kontroluje. Na zachodzie nie do pomyślenia. Teraz jest tak dużo mediów, dziennikarze mają swoje blogi, vlogi i Bóg wie co jeszcze, że cały czas zawracają zawodnikom głowy. Trzeba to uporządkować, bo zrobił się chaos. Przed meczem trzeba się skupić na grze, a nie wychodzić na boisko jak do tańca na weselu.
Zbigniew Boniek za:Przegląd Sportowy

Tomaszewski oburzony powołaniem Kownackiego do repry U21

Tomaszewski oburzony powołaniem Kownackiego do repry U21
Awans do baraży na EURO U21? Tu nie ma z czego się cieszyć. Chciałbym żeby Polacy weszli do mistrzostw Europy i później zdobyli złoty medal olimpijski. Ale nie kosztem pierwszej reprezentacji.Przecież zbliżają się eliminacje mistrzostw Europy. A wyniki U-21 tak naprawdę guzik nas interesują. Za ich powoływanie dałbym czerwoną kartkę. Taki Kownacki... przecież on jest cofany w rozwoju! Jeśli grał na mistrzostwach świata obok Roberta Lewandowskiego, to powinien być za nim ciągnięty cały czas. A zamiast tego jest zsyłany do U-21. Nie cofajmy go! Mam pytanie do Michniewicza i liczę, że odpowie. Dlaczego Mbappe nie gra w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy? Bo jest zawodnikiem pierwszej reprezentacji. Koniec, kropka.
Jan Tomaszewski za:sportowefakty.wp.pl

Prezes Genoi przekonany o odejściu Piątka

Prezes Genoi przekonany o odejściu Piątka
Zabiorą go nam, ale wszyscy na tym zarobimy. Cena? Jeszcze nie wiem, kto będzie chciał ze mną rozmawiać. Jest niezbędny dla zespołu, ale muszę myśleć też o Genoi. Nie żartuję. Wiem, że w końcu mi go zabiorą, bo zainteresowanie Piątkiem jest stratosferyczne. Pomnoży nasz wkład może nawet dziesięciokrotnie. On zarobi, Genoa zarobi. Jesteśmy bombardowani telefonami, z Włoch i Europy. Wszystkie czołowe kluby, które chcą Piątka, będą musiały potraktować to poważnie i porozmawiać ze mną. O jakie drużyny chodzi? Nigdy nie mówię, z kim negocjuje i kto jest zainteresowany moimi zawodnikami.
Enrico Preziosi, prezes Genoi za:La gazzetta dello sport
reklama

Real Madryt włączył się do walki o Krzysztofa Piątka!

Real Madryt włączył się do walki o Krzysztofa Piątka!

Tak złego roku Niemcy nie mieli od dawna

Tak złego roku Niemcy nie mieli od dawna

Kamil Grabara po awansie Polski U21 do baraży

Kamil Grabara po awansie Polski U21 do baraży
Każdy na trybunach widział, że pierwszych 15-20 minut było fatalnych w naszym wykonaniu i nie ma się tu co oszukiwać. Tak się czasem w sporcie układa, ale Gruzja pomogła nam tą czerwoną kartką. Nie jestem Wróżbitą Maciejem, ale nie wiem jak by się to potoczyło, gdyby nie ta sytuacja. Wiedzieliśmy, że Gruzini prezentują taki nieco podwórkowy styl gry, nie umniejszając tej drużynie. Szukali kontaktów i byłem zaskoczony, że potrafili grać tak piłką. Wygraliśmy, a do tego nie trzeba pięknej gry. Nie przegraliśmy meczu w eliminacjach, ale musimy mieć syndrom zwycięstwa i nauczyć się wygrywania. Trzeba sobie powiedzieć, że co los zabrał, to oddał. W skali szczęścia wyszliśmy na zero. Fajnie, że mamy baraż. Przed pierwszym zgrupowaniem w Opalenicy, które miało miejsce 15 miesięcy temu zakładaliśmy sobie wyjście z grupy. Ja jestem przekonany, że to się uda. Całe szczęście w barażach nie ma Wysp Owczych. Nie jest to ważne z kim zagramy. To dwumecz, dwie połowy - jedna u siebie, druga na wyjeździe. My pokazaliśmy, że nie przegrywamy spotkań i to jest najważniejsze.
Kamil Grabara za:sportowefakty.wp.pl
reklama