reklama

Kamil Glik skomentował zatrudnienie Henry'ego jako nowego trenera Monaco

Kamil Glik skomentował zatrudnienie Henry'ego jako nowego trenera Monaco
Teraz jeszcze myślami jestem przy ostatnich meczach reprezentacji. Mam chwilkę na odpoczynek i będę przygotowywał się z drużyną klubową. W Monako czeka mnie potem sporo pracy. Pamiętam Henry’ego z reprezentacji Francji, która odnosiła wielkie sukcesy. Był na pewno świetnym piłkarzem. Dla mnie to bardzo dobry wybór.
Kamil Glik za:sport.pl
reklama

Bezlitosne słowa Scholesa o obecnym Manchesterze United

Bezlitosne słowa Scholesa o obecnym Manchesterze United
Zdaje się, że każdy zawodnik, który trafia do tej drużyny, nagle zaczyna mieć problemy. Odnoszę wrażenie, że moglibyśmy pozyskać Lionela Messiego, ale nawet on w tym momencie nie radziłby sobie w tym zespole. Nie cierpię wracać do starych czasów i mówić: „gdy my graliśmy, robiliśmy to i to”, ale patrzę na obecny skład i nie widzę, by brakowało w nim jakości. Uważam, że brakuje tylko kilku najwyższej klasy piłkarzy, których inne kluby zdają się posiadać - łącznika czy też pomocnika kontrolującego tempo gry. Kogoś jak De Bruyne, Hazard czy David Silva. Jesse Lingard może być takim zawodnikiem, ale nawet nie wiadomo jaka jest dla niego najlepsza pozycja. Mata też ma umiejętności, ale menedżer wystawia go na skrzydle, a jego nogi tego nie wytrzymują. Obawiam się, że klub stracił wizję tego co najważniejsze, czyli postawy na boisku. Zarabiają świetne pieniądze, ale jak długo można notować zysk, jeśli drużyna gra tak strasznie? Nie powinno to robić różnicy, ale tak jest. United jest teraz jak Liverpool z ostatnich lat, robimy te same błędy co oni. Patrzyliśmy na Liverpool i City, śmialiśmy się, że ciągle zmieniają trenerów i piłkarzy, nic im nie wychodzi. Teraz to oni śmieją się z nas, bo to oni sobie lepiej radzą. Mają najlepszych menedżerów, ludzi odpowiedzialnych za transfery i dobrze grają każdego tygodnia.
Paul Scholes za:espnfc.com

Spina Cezarego Kucharskiego i Zbigniewa Bońka na Twitterze

Spina Cezarego Kucharskiego i Zbigniewa Bońka na Twitterze

Messi piłkarzem września w La Liga

Messi piłkarzem września w La Liga
reklama

Bo kiedy nie idzie, to winny jest cały świat

Bo kiedy nie idzie, to winny jest cały świat

Sergio Ramos broni się przed hejtem

Wiele osób oskarżało Sergio Ramosa o agresywne zachowanie w stosunku do Raheema Sterlinga. Piłkarz Realu postanowił zareagować i wrzucił na swojego Twittera to nagranie z dopiskiem "Nie trzeba mówić nic więcej".

PZPN ograniczy dostęp mediów do reprezentantów Polski

PZPN ograniczy dostęp mediów do reprezentantów Polski
Dzień przed meczem z Włochami spotkałem się rano z chłopakami. Rozmawiałem na przykład z Kamilem Grosickim i zażartowałem, że już wyskakuje mi z lodówki. Wrócił do kadry i udzielił chyba z siedmiu wywiadów. Telewizja, internet, prasa – gdzie nie zajrzałem to rozmowa z „Grosikiem”. Oczywiście nie tyczy się to tylko jego. Generalnie jest tego za dużo. Każdy może sobie wejść do hotelu, umówić się prywatnie, rozmawiać o której godzinie mu się podoba. Nikt tego nie kontroluje. Na zachodzie nie do pomyślenia. Teraz jest tak dużo mediów, dziennikarze mają swoje blogi, vlogi i Bóg wie co jeszcze, że cały czas zawracają zawodnikom głowy. Trzeba to uporządkować, bo zrobił się chaos. Przed meczem trzeba się skupić na grze, a nie wychodzić na boisko jak do tańca na weselu.
Zbigniew Boniek za:Przegląd Sportowy
reklama