reklama

FANTASTYCZNA akcja Arsenalu i gol Aubameyanga na 3-1

CO ZA AKCJA! Piłkarze Arsenalu fantastycznie poklepali piłką na połowie Leicester City, po czym Pierre-Emerick Aubameyang podwyższył prowadzenie na 3-1!
reklama

Mesut Ozil najskuteczniejszym Niemcem w Premier League

Mesut Ozil najskuteczniejszym Niemcem w Premier League
Mesut Ozil zdobył w Premier League łącznie 30 bramek!

Aubameyang strzela na 2-1 po ładnej akcji Arsenalu

Mesut Ozil posyła fantastyczne podanie do Bellerina, ten wykłada piłkę Aubameyangowi i Gabończyk daje Arsenalowi prowadzenie 2-1!

Szczere słowa Piekarskiego o presji w futbolu

Szczere słowa Piekarskiego o presji w futbolu
Sport to duża presja, jeśli chodzi o wynik. Piłkarz ambitny chce osiągać jak najlepsze wyniki dla siebie i dla klubu. Wiadomo z czym wiązała się ewentualna porażka Legii, brak awansu do Ligi Europy będzie mieć konsekwencje finansowe dla klubu, więc ktoś, komu zależy na klubie, chce się jakoś odwdzięczyć i czuje tę presję. Nie wszyscy piłkarze mają silny charakter. Oni też mają depresję, załamują się. Mówię tu o piłkarzach, ale to dotyczy też innych środowisk. Dlatego uważam, że to było nie fair, bo wiadomo, że piłkarze zarabiają dobrze i łatwo się w nich uderza, natomiast to też są ludzie. Przecież nawet gdyby Ronaldo miał chwilowe zacięcie, pewnie też miałby psychiczny dołek. A niczego mu nie brakuje. Polskich piłkarzy się nie szanuje, często się w nich uderza, co jest nie fair, bo oni też przeszli jakąś drogę, by być piłkarzami. Musi wybierać, może zawala szkołę, spędza mniej czasu z rodziną, a później okazuje się, że nie jest gotowy do wielkiej presji. Piłkarz nie chce zawieść milionów kibiców, to musi wiązać się z presją.
Mariusz Piekarski za:sport.pl
reklama

Cristiano Ronaldo podekscytowany powrotem na Old Trafford

Cristiano Ronaldo podekscytowany powrotem na Old Trafford
Powrót do Manchesteru wywołał we mnie wielki dreszcz emocji. Przypomniałem sobie jaką historię tu zrobiliśmy. Wygraliśmy wszystko. Myślałem o tych niesamowitych fanach oraz o jednej szczególnej dla mnie osobie: sir Alexie Fergusonie. To będzie trudny mecz. Oni grają u siebie, przez co będzie naprawdę ciężko. Ale jesteśmy gotowi. Jeśli zagramy dobrze, tak jak chce trener, mamy duże szanse na wygraną.
Cristiano Ronaldo za:Sky Sports

Klasowy finisz akcji w wykonaniu Mesuta Ozila

Mesut Ozil pognał z akcją na bramkę Schmeichela, oddał piłkę Bellerinowi, ten mu odegrał i Niemiec tylko przystawił nogę, kierując futbolówkę do bramki! Piękna akcja Arsenalu i w meczu z Leicester City mamy remis 1-1!

Pechowy ''swojak'' Hectora Bellerina

Hector Bellerin chciał wyblokować strzał Bena Chilwella, jednak zrobił to tak pechowo, że zmylił Bernda Leno i skierował piłkę do własnej bramki. Arsenal 0 - 1 Leicester City!
reklama