Rezerwowy Cristo Gonzalez ustala wynik na 4:0

Miękkie dośrodkowanie Alvaro Odriozoli i skuteczną główką popisuje się Cristo Gonzalez, wprowadzony na murawę zaledwie kilka minut wcześniej. Melilla - Real Madryt 0-4

Marco Reus strzela gola na 3:2 w 121. minucie dogrywki!

Christian Pulisić lekko zostaje pociągnięty za koszulkę i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Marco Reus i pewnym strzałem daje Borussi Dortmund awans do kolejnej rundy Pucharu Niemiec! BVB - 1. FC Union Berlin 3:2!

Czerwona kartka Krychowiaka w Pucharze Rosji

Polak sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala i sędzia nie miał innego wyjścia, jak wykluczyć go z gry.

Alvaro Odriozola podwyższa na 3:0

Obrońca "Królewskich" po ogromnym zamieszaniu w polu bramkowym pakuje piłkę do siatki. Melilla - Real Madryt 0-3

Fantastyczne przywitanie Lamparda przez kibiców Chelsea

Frank Lampard dostał owacje na stojąco od fanów "The Blues" przed meczem Derby County na Stamford Bridge.

Król strzałów z dystansu lewą nogą

FANTASTYCZNY gol Suso z Genoą na 1:0

Hiszpan popisał się fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego! AC Milan już w 4. minucie obejmuje prowadzenie!