Ta dzika radość!

Rezerwowy Cristo Gonzalez ustala wynik na 4:0

Miękkie dośrodkowanie Alvaro Odriozoli i skuteczną główką popisuje się Cristo Gonzalez, wprowadzony na murawę zaledwie kilka minut wcześniej. Melilla - Real Madryt 0-4

Marco Reus strzela gola na 3:2 w 121. minucie dogrywki!

Christian Pulisić lekko zostaje pociągnięty za koszulkę i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Marco Reus i pewnym strzałem daje Borussi Dortmund awans do kolejnej rundy Pucharu Niemiec! BVB - 1. FC Union Berlin 3:2!

Czerwona kartka Krychowiaka w Pucharze Rosji

Polak sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala i sędzia nie miał innego wyjścia, jak wykluczyć go z gry.

Alvaro Odriozola podwyższa na 3:0

Obrońca "Królewskich" po ogromnym zamieszaniu w polu bramkowym pakuje piłkę do siatki. Melilla - Real Madryt 0-3

Fantastyczne przywitanie Lamparda przez kibiców Chelsea

Frank Lampard dostał owacje na stojąco od fanów "The Blues" przed meczem Derby County na Stamford Bridge.

Król strzałów z dystansu lewą nogą

FANTASTYCZNY gol Suso z Genoą na 1:0

Hiszpan popisał się fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego! AC Milan już w 4. minucie obejmuje prowadzenie!

Marco Asensio w długi róg na 2:0

Akcję na lewym skrzydle Viniciusa Juniora sfinalizował Marco Asensio, który płaskim strzałem nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi Melilli. "Królewscy" prowadzą już 2:0!

Benzema zdobywa gola na 1:0 z Mellilą

Karim Benzema dosłownie z linii bramkowej zdobył dla "Królewskich" pierwszego gola w meczu z Mellilą w Copa Del Rey. Asystę zanotował Alvaro Odriozola.

Skład FC Barcelony na mecz z Leonesą

Sebastian Polter głową na 2:2!

W meczu Borussi Dortmund z 1. FC Union Berlin będziemy mieli dogrywkę! W 87. minucie Sebastian Polter popisał się piękną główką, doprowadzając po raz kolejny do remisu!

Skład Genoi na mecz z AC Milan

Jedenastka Milanu na mecz z Genoą

Jedenastki Derby County i Chelsea w EFL

Maximilian Philipp wyprowadza Borussię na 2:1!

Maximilian Philipp dostał kapitalne podanie od Christiana Pulisica i mocnym strzałem z ostrego kąta pokonał Rafała Gikiewicza. Borussia Dortmund - 1. FC Union Berlin 2:1!

Sebastian Polter pakuje piłkę do siatki Dortmundu na 1:1!

W Dortmundzie mamy spora niespodziankę! Sebastian Polter sprytnym strzałem na 1:1 wyrównuje stan rywalizacji!