Niesamowite osiągnięcie Milanu w meczu z Genoą

Alessio Romagnoli rehabilituje się i strzela zwycięskiego gola dla Milanu w 91. minucie gry!

Fatalne piąstkowanie piłki przez bramkarza Genoi trafia wprost na nogę obrońcy Milanu, który lobuje Andreię Radu! AC Milan - Genoa 2:1!

Legia Warszawa została objęta nadzorem finansowym!

Po przenalizowaniu zaktualizowanej prognozy finansowej Klubu Legia Warszawa, Komisja postanowiła objąć Klub nadzorem finansowym w związku z dość istotnymi odchyleniami względem złożonej prognozy w procesie zasadniczym przyznawania licencji.
Komisji do spraw Licencji Klubowych PZPN za:sport.onet.pl

Kuriozalny samobój Romagnoliego na 1:1

Obrońca Milanu chciał wybić piłkę i skiksował w taki sposób, że trafił... do własnej bramki :O AC Milan - Genoa 1:1

Drugi gol Sona z West Hamem

Piękne prostopadłe podanie Dellego Alliego do Sona, który zachowuje zimną krew i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela na 2:0! West Ham United - Tottenham 0-2!

Fatalna statystyka Donnarummy

Bramka Sona z West Hamem United w EFL

Koreańczyk precyzyjnym strzałem w samo okienko dał Tottenhamowi prowadzenie 1:0 w rozgrywkach Pucharu Ligi Angielskiej.

Ta dzika radość!

Rezerwowy Cristo Gonzalez ustala wynik na 4:0

Miękkie dośrodkowanie Alvaro Odriozoli i skuteczną główką popisuje się Cristo Gonzalez, wprowadzony na murawę zaledwie kilka minut wcześniej. Melilla - Real Madryt 0-4

Marco Reus strzela gola na 3:2 w 121. minucie dogrywki!

Christian Pulisić lekko zostaje pociągnięty za koszulkę i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Marco Reus i pewnym strzałem daje Borussi Dortmund awans do kolejnej rundy Pucharu Niemiec! BVB - 1. FC Union Berlin 3:2!

Czerwona kartka Krychowiaka w Pucharze Rosji

Polak sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala i sędzia nie miał innego wyjścia, jak wykluczyć go z gry.

Alvaro Odriozola podwyższa na 3:0

Obrońca "Królewskich" po ogromnym zamieszaniu w polu bramkowym pakuje piłkę do siatki. Melilla - Real Madryt 0-3

Fantastyczne przywitanie Lamparda przez kibiców Chelsea

Frank Lampard dostał owacje na stojąco od fanów "The Blues" przed meczem Derby County na Stamford Bridge.

Król strzałów z dystansu lewą nogą

FANTASTYCZNY gol Suso z Genoą na 1:0

Hiszpan popisał się fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego! AC Milan już w 4. minucie obejmuje prowadzenie!

Marco Asensio w długi róg na 2:0

Akcję na lewym skrzydle Viniciusa Juniora sfinalizował Marco Asensio, który płaskim strzałem nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi Melilli. "Królewscy" prowadzą już 2:0!

Benzema zdobywa gola na 1:0 z Mellilą

Karim Benzema dosłownie z linii bramkowej zdobył dla "Królewskich" pierwszego gola w meczu z Mellilą w Copa Del Rey. Asystę zanotował Alvaro Odriozola.