20 :45Eleven Sports 1
Manchester City vs Fulham
EFL Cup

Komplet wyników środowych meczów Pucharu Polski

Clement Lenglet ratuje Barcę przed kompromitacją, zdobywając zwycięską bramkę w 91. minucie!

Precyzyjna wrzutka Ousmane'a Dembele z rzutu wolnego i najsprytniejszy w polu karnym okazał się Clement Lenglet, który strzałem głową w 91. minucie gry zapewnia Barcelonie zwycięstwo! Leonesa - FC Barcelona 0-1!

Vinicius Junior wybrał Real Madryt z powodu... większych pieniędzy

Piękny wolej Llorente na 3:1 dla Spurs

Idealne dośrodkowanie Christiana Eriksena wprost na nogę Fernando Llorente. West Ham United - Tottenham 1:3

Lucas Perez głową na 1:2

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Roberta Snodgrassa i z najbliższej odległości Lucas Perez posyła piłkę do siatki. West Ham United - Tottenham 1:2

Katastrofalny babol Petra Cecha kończy się golem dla Blackpool

Petr Cech wdał się w niepotrzebny drybling, który zakończył się trafieniem dla Blackpool, autorstwa Paudie O'Connora. Ostatecznie Arsenal wygrał jednak 2:1 i jest w kolejnej rundzie Carabao Cup.

Niesamowite osiągnięcie Milanu w meczu z Genoą

Alessio Romagnoli rehabilituje się i strzela zwycięskiego gola dla Milanu w 91. minucie gry!

Fatalne piąstkowanie piłki przez bramkarza Genoi trafia wprost na nogę obrońcy Milanu, który lobuje Andreię Radu! AC Milan - Genoa 2:1!

Legia Warszawa została objęta nadzorem finansowym!

Po przenalizowaniu zaktualizowanej prognozy finansowej Klubu Legia Warszawa, Komisja postanowiła objąć Klub nadzorem finansowym w związku z dość istotnymi odchyleniami względem złożonej prognozy w procesie zasadniczym przyznawania licencji.
Komisji do spraw Licencji Klubowych PZPN za:sport.onet.pl

Kuriozalny samobój Romagnoliego na 1:1

Obrońca Milanu chciał wybić piłkę i skiksował w taki sposób, że trafił... do własnej bramki :O AC Milan - Genoa 1:1

Drugi gol Sona z West Hamem

Piękne prostopadłe podanie Dellego Alliego do Sona, który zachowuje zimną krew i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela na 2:0! West Ham United - Tottenham 0-2!

Fatalna statystyka Donnarummy

Bramka Sona z West Hamem United w EFL

Koreańczyk precyzyjnym strzałem w samo okienko dał Tottenhamowi prowadzenie 1:0 w rozgrywkach Pucharu Ligi Angielskiej.

Ta dzika radość!

Rezerwowy Cristo Gonzalez ustala wynik na 4:0

Miękkie dośrodkowanie Alvaro Odriozoli i skuteczną główką popisuje się Cristo Gonzalez, wprowadzony na murawę zaledwie kilka minut wcześniej. Melilla - Real Madryt 0-4

Marco Reus strzela gola na 3:2 w 121. minucie dogrywki!

Christian Pulisić lekko zostaje pociągnięty za koszulkę i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Marco Reus i pewnym strzałem daje Borussi Dortmund awans do kolejnej rundy Pucharu Niemiec! BVB - 1. FC Union Berlin 3:2!