20 :45Eleven Sports 1
Manchester City vs Fulham
EFL Cup

Komplet wyników środowych meczów Pucharu Polski

Clement Lenglet ratuje Barcę przed kompromitacją, zdobywając zwycięską bramkę w 91. minucie!

Precyzyjna wrzutka Ousmane'a Dembele z rzutu wolnego i najsprytniejszy w polu karnym okazał się Clement Lenglet, który strzałem głową w 91. minucie gry zapewnia Barcelonie zwycięstwo! Leonesa - FC Barcelona 0-1!

Vinicius Junior wybrał Real Madryt z powodu... większych pieniędzy

Piękny wolej Llorente na 3:1 dla Spurs

Idealne dośrodkowanie Christiana Eriksena wprost na nogę Fernando Llorente. West Ham United - Tottenham 1:3

Lucas Perez głową na 1:2

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Roberta Snodgrassa i z najbliższej odległości Lucas Perez posyła piłkę do siatki. West Ham United - Tottenham 1:2

Katastrofalny babol Petra Cecha kończy się golem dla Blackpool

Petr Cech wdał się w niepotrzebny drybling, który zakończył się trafieniem dla Blackpool, autorstwa Paudie O'Connora. Ostatecznie Arsenal wygrał jednak 2:1 i jest w kolejnej rundzie Carabao Cup.