reklama

Nominacje do młodzieżowca miesiąca w Ekstraklasie

Nominacje do młodzieżowca miesiąca w Ekstraklasie
reklama

Buffon rozważał pozostanie w Serie A

Buffon rozważał pozostanie w Serie A
Mógłbym rozważyć coś romantycznego jak Parma, czy Genua, ponieważ byłem fanem tych drużyn, jako dziecko. Mógłbym też rozważyć ofertę z Lazio, ponieważ fani Lazio zawsze traktowali mnie jak mistrza. Mimo to myślę, że najlepszą sytuacją był wyjazd z Włoch i poszerzenie moich horyzontów.
za:Goal.com

PRAWDZIWA suma transferu Viniciusa do Realu!

Bo z tą kasą za młodego Viniciusa to było trochę inaczej... Sprawdź o co chodzi!
źródło:youtube.com

Adam Nawałka może pracować w Chinach

Adam Nawałka może pracować w Chinach
Jak informuje „Katowicki Sport”, Adam Nawałka rozważa podjęcie pracy w Chinach. Były selekcjoner reprezentacji Polski od dawna był zainteresowany wyjazdem na Daleki Wschód. Chęć sprowadzenia Nawałki wyraziło już kilka chińskich ekip. Chinese Super League powoli kończy sezon, dlatego w niektórych klubach może dojść do roszad na ławkach trenerskich.
za:Katowicki Sport
reklama

Verratti zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu

Verratti zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu
Verratti został zatrzymany na południowej obwodnicy Paryża za jazdę pod wpływem alkoholu. Alkomat wykazał 0,49 mg/l, podczas gdy dopuszczalny poziom alkoholu we Francji wynosi 0,20 mg/l. Włoch spędził jakiś czas na posterunku, potem został wypuszczony. Jednak będzie jeszcze raz wezwany i grozi mu zatrzymanie prawa jazdy na dłuższy czas. Piłkarz ma również zostać ukarany przez PSG. Najprawdopodobniej będzie to dotyczyć tzw. "premii etycznej" - związanej z zachowaniem zawodnika na boisku i poza nim - figurującej w kontrakcie reprezentanta Włoch.
za:eurosport interia

Messi rozważał transfer do City

Messi rozważał transfer do City
Hiszpański dziennik el Mundo podaje, że Manchester City oferował Leo Messiemu 250 mln funtów (rozłożonych w płatności na 5 lat) i dodatkowo 50 mln funtów dla Jorge Messiego, aby ten namówił syna na transfer. Sytuacja miała miejsce w zeszłym roku zanim Messi podpisał nowy kontrakt z Barceloną. Według hiszpańskiego dziennika Messi rozważał opuszczenie Barcelony podczas kryzysu politycznego w Katalonii. Miał też obawiać się, że w obliczu niepodleglości Katalonii, Barcelona nie będzie mogła występować w rozgrywkach UEFA.
za:EL Mundo

Barcelona rezygnuje z Koulibaly'ego

Barcelona rezygnuje z Koulibaly'ego
Według Mundo Deportivo, FC Barcelona nie będzie zabiegała o transfer Kalidou Koulibaly'ego. Pomimo, że wysłannicy Blaugrany obserwowali w ostatnim czasie senegalskiego stopera, to jednak przeszkodą ma być cena. Napoli oczekuje za swojego piłkarza kwotę rzędu 70 mln eurów, dla Barcelony na tę chwilę to za duży wydatek.
za:Mundo Deportivo
reklama