reklama

Skład Napoli na mecz z Empoli

Skład Napoli na mecz z Empoli
reklama

Szczere wyznanie Gumnego o powołaniu do kadry U21 po kontuzji

Szczere wyznanie Gumnego o powołaniu do kadry U21 po kontuzji
Powołanie do kadry było kontrowersyjne, gdyż nie zdążyłem zagrać nawet w rezerwach. Dzwonił do mnie trener Michniewicz i powiedział, że chce mnie zobaczyć na treningach. Potem zdecydował, że skoro grałem w eliminacjach, to powinienem polecieć do Danii. Liczyłem, że zagram chociaż z Gruzją, ale nie dostałem szansy. To był dla mnie stracony czas. Gdybym był w Poznaniu, popracowałbym więcej i może szybciej wróciłbym na boisko. Tymczasem po powrocie ze zgrupowania musiałem jeszcze wystąpić w III lidze i dopiero później trafiłem do pierwszej drużyny.
Robert Gumny za:sportowefakty.wp.pl

Zarandia strzela na 2-1 po kapitalnej asyście Młyńskiego

Młodziutki Mateusz Młyński znów pokazuje się ze świetnej strony, posyłając kapitalną prostopadłą piłkę do Zarandii, a ten w dobrej sytuacji nie zawiódł i mamy 2-1 dla Arki Gdynia!

Michał Janota doprowadza do remisu

Arbiter dyktuje rzut karny po ewidentnym faulu na Jankowskim, a tego na bramkę zamienia Michał Janota. Arka Gdynia 1 - 1 Pogoń Szczecin!
reklama

Ładny strzał Buksy sprzed pola karnego

Adam Buksa uderza z 20 metrów i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Pavelsa Steinborsa! Arka Gdynia 0 - 1 Pogoń Szczecin

Artur Wichniarek rozczarowany postawą Adama Nawałki

Artur Wichniarek rozczarowany postawą Adama Nawałki
Jestem zawiedziony, że uciekł z tonącego pokładu okrętu, jakim była reprezentacja Polski. Zbudował coś, a po mistrzostwach świata podwinął ogon i uciekł. Kapitan schodzi ze statku ostatni, co pokazał trener Niemców Joachim Loew. Przedłużył kontrakt, zrobił analizę i stara się wyciągnąć drużynę z dołka, w którą sam go wprowadził. Gdyby Nawałka na konferencji, tak jak Loew w Niemczech, zapowiedział, że zrobi wszystko, żeby reprezentacja ponownie grała pięknie i z sukcesami jak wcześniej, to myślę, że Boniek pierwszy by temu przyklasnął. Gdyby Nawałce się nie udało, to dopiero wówczas powinien zrezygnować. Tego bym oczekiwał po trenerze z charyzmą.
Artur Wichniarek za:sport.se.pl

Dlatego w FIFA 19 nie ma reprezentacji Chorwacji

Dlatego w FIFA 19 nie ma reprezentacji Chorwacji
Chorwacka federacja piłkarska i EA Sports nie doszły do porozumienia, które zadowoliłoby obie strony. Cenimy srebrnych medalistów MŚ i najlepszego piłkarza 2018 roku bardziej niż EA. Nadal będziemy chronić wartość i wizerunek tej drużyny. Rozumiemy, że gracze są niezadowoleni. Mamy nadzieję, że rozwiążemy tę sprawę w przyszłość. Chorwacki związek jest otwarty na to i mamy nadzieję, że EA posłucha swoich klientów.
Tomislav Pacak, rzecznik chorwackiego ZPN-u za:sport.pl
reklama