reklama

Zarandia dusi Kožulja w szamotaninie

Pod koniec pierwszej połowy między piłkarzami Arki Gdynia i Pogoni Szczecin doszło do sporej szarpaniny. Jak pokazały kamery, Luka Zarandia posunął się nawet do tego, że zaczął dusić Zvonimira Kožulja. Sędzia Musiał uznał jednak, że obu zawodnikom należy się tylko po żółtym kartoniku...
reklama

Skład Napoli na mecz z Empoli

Skład Napoli na mecz z Empoli

Szczere wyznanie Gumnego o powołaniu do kadry U21 po kontuzji

Szczere wyznanie Gumnego o powołaniu do kadry U21 po kontuzji
Powołanie do kadry było kontrowersyjne, gdyż nie zdążyłem zagrać nawet w rezerwach. Dzwonił do mnie trener Michniewicz i powiedział, że chce mnie zobaczyć na treningach. Potem zdecydował, że skoro grałem w eliminacjach, to powinienem polecieć do Danii. Liczyłem, że zagram chociaż z Gruzją, ale nie dostałem szansy. To był dla mnie stracony czas. Gdybym był w Poznaniu, popracowałbym więcej i może szybciej wróciłbym na boisko. Tymczasem po powrocie ze zgrupowania musiałem jeszcze wystąpić w III lidze i dopiero później trafiłem do pierwszej drużyny.
Robert Gumny za:sportowefakty.wp.pl

Zarandia strzela na 2-1 po kapitalnej asyście Młyńskiego

Młodziutki Mateusz Młyński znów pokazuje się ze świetnej strony, posyłając kapitalną prostopadłą piłkę do Zarandii, a ten w dobrej sytuacji nie zawiódł i mamy 2-1 dla Arki Gdynia!
reklama

Michał Janota doprowadza do remisu

Arbiter dyktuje rzut karny po ewidentnym faulu na Jankowskim, a tego na bramkę zamienia Michał Janota. Arka Gdynia 1 - 1 Pogoń Szczecin!

Ładny strzał Buksy sprzed pola karnego

Adam Buksa uderza z 20 metrów i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Pavelsa Steinborsa! Arka Gdynia 0 - 1 Pogoń Szczecin

Artur Wichniarek rozczarowany postawą Adama Nawałki

Artur Wichniarek rozczarowany postawą Adama Nawałki
Jestem zawiedziony, że uciekł z tonącego pokładu okrętu, jakim była reprezentacja Polski. Zbudował coś, a po mistrzostwach świata podwinął ogon i uciekł. Kapitan schodzi ze statku ostatni, co pokazał trener Niemców Joachim Loew. Przedłużył kontrakt, zrobił analizę i stara się wyciągnąć drużynę z dołka, w którą sam go wprowadził. Gdyby Nawałka na konferencji, tak jak Loew w Niemczech, zapowiedział, że zrobi wszystko, żeby reprezentacja ponownie grała pięknie i z sukcesami jak wcześniej, to myślę, że Boniek pierwszy by temu przyklasnął. Gdyby Nawałce się nie udało, to dopiero wówczas powinien zrezygnować. Tego bym oczekiwał po trenerze z charyzmą.
Artur Wichniarek za:sport.se.pl
reklama