''Football leaks'' ujawnia gigantyczny przekręt z PSG w roli głównej

Według dokumentów opublikowanych na platformie "Football Leaks" katarscy właściciele PSG wpompowali w rozwój klubu 1,8 miliarda euro. W ominięciu "Finansowego Fair Play" paryżanom bezpośrednio pomagali Michel Platini oraz Gianni Infantino, dzięki czemu drużyna nie została wykluczona z rozgrywek Ligi Mistrzów, a klubu nie ukarano zakazem transferowym. Paris Saint-Germain szybko zareagowało na opublikowane dokumenty za pośrednictwem krótkiego oświadczenia: "PSG zawsze działało w absolutnej zgodzie z przepisami prawa i regulacjami określonymi przez sportowe instytucje".
za:espnfc.com

Spas Delew dobija strzał Majewskiego

Pogoń znowu na prowadzeniu! Steinbors sparował nieprzyjemny strzał Majewskiego na słupek, jednak przy dobitce Delewa nie miał już szans. Arka Gdynia 2 - 3 Pogoń Szczecin!

Skład Piasta Gliwice na mecz z Wisłą Kraków

Skład Wisły Kraków na mecz z Piastem Gliwice

Drugi kapitalny gol Adama Buksy

Co za mecz napastnika Pogoni Szczecin! Adam Buksa najpierw zapakował ładnego gola na 0-1 w 1. połowie, a później już w drugiej części spotkania doprowadził do remisu 2 - 2 po kapitalnym uderzeniu sprzed pola karnego!

Halloweenowe przebrania Neymara i Mbappe na Parc des Princes

Kylian Mbappe i Neymar wykorzystali fakt, że spotkanie z Lille odbywa się 2 dni po Halloween i pojawili się na stadionie w strojach z serialu "Dom z papieru".

Zarandia dusi Kožulja w szamotaninie

Pod koniec pierwszej połowy między piłkarzami Arki Gdynia i Pogoni Szczecin doszło do sporej szarpaniny. Jak pokazały kamery, Luka Zarandia posunął się nawet do tego, że zaczął dusić Zvonimira Kožulja. Sędzia Musiał uznał jednak, że obu zawodnikom należy się tylko po żółtym kartoniku...