reklama

Efektowny gol Jailsona na 2-2!

Co za powrót w wykonaniu Fenerbahce! Goście przegrywali już 0-2, jednak za sprawą gola Valbueny i tego pięknego trafienia Jailsona w derbach Stambułu mamy już remis 2-2!
reklama

Kontaktowe trafienie Mathieu Valbueny

Fenerbahce wraca do gry! Arbiter słusznie dyktuje rzut karny, którego na gola zamienia Mathieu Valbuena. Galatasaray 2 - 1 Fenerbance!

Ładny strzał Linnesa sprzed pola karnego

Martin Linnes uderza sprzed pola karnego na bramkę Fenerbahce i mamy kolejnego gola dla Galaty! 2-0!

Ryan Donk daje prowadzenie Galatasaray

Galatasaray wychodzi na prowadzenie w derbach Stambułu! Gola na 1-0 zdobywa Ryan Donk!
reklama

Skład PSG na mecz z Lille

Skład PSG na mecz z Lille

''Football leaks'' ujawnia gigantyczny przekręt z PSG w roli głównej

''Football leaks'' ujawnia gigantyczny przekręt z PSG w roli głównej
Według dokumentów opublikowanych na platformie "Football Leaks" katarscy właściciele PSG wpompowali w rozwój klubu 1,8 miliarda euro. W ominięciu "Finansowego Fair Play" paryżanom bezpośrednio pomagali Michel Platini oraz Gianni Infantino, dzięki czemu drużyna nie została wykluczona z rozgrywek Ligi Mistrzów, a klubu nie ukarano zakazem transferowym. Paris Saint-Germain szybko zareagowało na opublikowane dokumenty za pośrednictwem krótkiego oświadczenia: "PSG zawsze działało w absolutnej zgodzie z przepisami prawa i regulacjami określonymi przez sportowe instytucje".
za:espnfc.com

Spas Delew dobija strzał Majewskiego

Pogoń znowu na prowadzeniu! Steinbors sparował nieprzyjemny strzał Majewskiego na słupek, jednak przy dobitce Delewa nie miał już szans. Arka Gdynia 2 - 3 Pogoń Szczecin!
reklama