reklama

Sprytny strzał Mertensa sprzed pola karnego

Dries Mertens mimo asysty czterech piłkarzy Empoli oddał strzał na bramkę i zrobił to tak dobrze, że zamienił go na gola. 2-0!
reklama

Jailson ucieka przed wściekłymi piłkarzami Galatasaray

Jailson nie tylko zdobył gola na remis w wielkich derbach Stambułu, ale po końcowym gwizdku zdążył również swoim zachowaniem rozwścieczyć piłkarzy Galaty, którzy ewidentnie chcieli mu wyjaśnić swoje racje... pięściami. Brazylijczyk okazał się jednak szybszy i zanim ktokolwiek go dogonił, zbiegł do szatni.

Dziczek otwiera wynik meczu z Wisłą Kraków!

Piast Gliwice wychodzi na prowadzenie po ładnym strzale głową Patryka Dziczka!

Kraje bałkańskie powalczą o MŚ 2030

Kraje bałkańskie powalczą o MŚ 2030
Tak jak Bułgaria i Włochy były gospodarzami tegorocznych mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, to teraz cztery kraje - Serbia, Grecja, Rumunia i Bułgaria - mogą ubiegać się o organizację mistrzostw świata w piłce nożnej w 2030 roku.
Bojko Borisow, premier Bułgarii za:novinite.com
reklama

Insigne otwiera wynik meczu z Empoli

Lorenzo Insigne oddał, wydawałoby się, bardzo słaby strzał, jednak zrobił to tak umiejętnie, że piłka ostatecznie wtoczyła się do bramki Empoli.

Efektowny gol Jailsona na 2-2!

Co za powrót w wykonaniu Fenerbahce! Goście przegrywali już 0-2, jednak za sprawą gola Valbueny i tego pięknego trafienia Jailsona w derbach Stambułu mamy już remis 2-2!

Kontaktowe trafienie Mathieu Valbueny

Fenerbahce wraca do gry! Arbiter słusznie dyktuje rzut karny, którego na gola zamienia Mathieu Valbuena. Galatasaray 2 - 1 Fenerbance!
reklama