reklama

Guardiola nigdy nie chciał sprowadzić Messiego

Guardiola nigdy nie chciał sprowadzić Messiego
Kiedy odszedłem z Barcelony i trafiłem do Bayernu Monachium i teraz Manchesteru City, nigdy nie poprosiłem o transfer Leo Messiego. Nigdy nie było takiej sytuacji, żebym prosił klub o sprowadzenie go. Jestem świadomy tego, jak ważnym piłkarzem jest dla Barcelony. Nigdy nie inicjowałem rozmów, mając na celu sprowadzenie go do klubu. Nigdy. Mówiłem już tysiące razy, że moim życzeniem jest, aby pozostał w Barcelonie. Tego bym chciał.
Pep Guardiola za:sport-english.com
reklama

Premier League zostaje w CANAL+

Premier League zostaje w CANAL+

Milik na ławie, a Mertens ładuje gola

Milik na ławie, a Mertens ładuje gola

Sprytny strzał Mertensa sprzed pola karnego

Dries Mertens mimo asysty czterech piłkarzy Empoli oddał strzał na bramkę i zrobił to tak dobrze, że zamienił go na gola. 2-0!
reklama

Jailson ucieka przed wściekłymi piłkarzami Galatasaray

Jailson nie tylko zdobył gola na remis w wielkich derbach Stambułu, ale po końcowym gwizdku zdążył również swoim zachowaniem rozwścieczyć piłkarzy Galaty, którzy ewidentnie chcieli mu wyjaśnić swoje racje... pięściami. Brazylijczyk okazał się jednak szybszy i zanim ktokolwiek go dogonił, zbiegł do szatni.

Dziczek otwiera wynik meczu z Wisłą Kraków!

Piast Gliwice wychodzi na prowadzenie po ładnym strzale głową Patryka Dziczka!

Kraje bałkańskie powalczą o MŚ 2030

Kraje bałkańskie powalczą o MŚ 2030
Tak jak Bułgaria i Włochy były gospodarzami tegorocznych mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, to teraz cztery kraje - Serbia, Grecja, Rumunia i Bułgaria - mogą ubiegać się o organizację mistrzostw świata w piłce nożnej w 2030 roku.
Bojko Borisow, premier Bułgarii za:novinite.com
reklama