reklama

Kontaktowe trafienie Caputo

Empoli się nie poddaje i w drugiej połowie niespodziewanie łapie kontakt z Napoli! Po golu Caputo gospodarze prowadzą już tylko 2-1.
reklama

Armada Emery'ego w natarciu

Po odejściu Arsene Wengera w maju (przesiedział w drużynie Arsenalu niemal 22 lata!) zamknął się dla klubu istotny rozdział pełen wzlotów (zdobycie mistrzostwa w sezonie 2003/04) i upadków (zaledwie 6. miejsce w lidze w poprzednich rozgrywkach). Na Emirates Stadium w nowej kampanii nastała zupełnie inna rzeczywistość, a z ławki rezerwowych rządy zaczął sprawować szkoleniowiec, Unai Emery, którego praca zaplanowana jest w najdrobniejszym detalu i z każdym tygodniem zaczyna przynosić coraz lepsze wyniki ekipie „The Gunners”.
Czytaj więcej...

Guardiola nigdy nie chciał sprowadzić Messiego

Guardiola nigdy nie chciał sprowadzić Messiego
Kiedy odszedłem z Barcelony i trafiłem do Bayernu Monachium i teraz Manchesteru City, nigdy nie poprosiłem o transfer Leo Messiego. Nigdy nie było takiej sytuacji, żebym prosił klub o sprowadzenie go. Jestem świadomy tego, jak ważnym piłkarzem jest dla Barcelony. Nigdy nie inicjowałem rozmów, mając na celu sprowadzenie go do klubu. Nigdy. Mówiłem już tysiące razy, że moim życzeniem jest, aby pozostał w Barcelonie. Tego bym chciał.
Pep Guardiola za:sport-english.com

Premier League zostaje w CANAL+

Premier League zostaje w CANAL+
reklama

Milik na ławie, a Mertens ładuje gola

Milik na ławie, a Mertens ładuje gola

Sprytny strzał Mertensa sprzed pola karnego

Dries Mertens mimo asysty czterech piłkarzy Empoli oddał strzał na bramkę i zrobił to tak dobrze, że zamienił go na gola. 2-0!

Jailson ucieka przed wściekłymi piłkarzami Galatasaray

Jailson nie tylko zdobył gola na remis w wielkich derbach Stambułu, ale po końcowym gwizdku zdążył również swoim zachowaniem rozwścieczyć piłkarzy Galaty, którzy ewidentnie chcieli mu wyjaśnić swoje racje... pięściami. Brazylijczyk okazał się jednak szybszy i zanim ktokolwiek go dogonił, zbiegł do szatni.
reklama