Debiutanckie trafienie Patryka Sokołowskiego

Patryk Sokołowski pojawia się na boisku w 86. minucie i już 120 sekund później zdobywa gola na 2-0!

Piękny gol Driesa Mertensa na 3-1

Dries Mertens uderza z pierwszej piłki i w fantastyczny sposób lobuje bramkarza Empoli! 3-1 dla drużyny z Neapolu!

Neymar poszedł o krok za daleko

Wymarzona wyspa na wypad z kumplami

Galatasaray prezentuje rany piłkarzy odniesione w derbach z Fenerbahce

Kontaktowe trafienie Caputo

Empoli się nie poddaje i w drugiej połowie niespodziewanie łapie kontakt z Napoli! Po golu Caputo gospodarze prowadzą już tylko 2-1.

Armada Emery'ego w natarciu

Po odejściu Arsene Wengera w maju (przesiedział w drużynie Arsenalu niemal 22 lata!) zamknął się dla klubu istotny rozdział pełen wzlotów (zdobycie mistrzostwa w sezonie 2003/04) i upadków (zaledwie 6. miejsce w lidze w poprzednich rozgrywkach). Na Emirates Stadium w nowej kampanii nastała zupełnie inna rzeczywistość, a z ławki rezerwowych rządy zaczął sprawować szkoleniowiec, Unai Emery, którego praca zaplanowana jest w najdrobniejszym detalu i z każdym tygodniem zaczyna przynosić coraz lepsze wyniki ekipie „The Gunners”.