reklama

Carlo Ancelotti pochwalił Milika

Carlo Ancelotti pochwalił Milika
Milik w ciągu dziesięciu minut spędzonych na boisku udowodnił, że wszystko z nim w porządku, mogę na niego liczyć, choć w tym momencie ciężko będzie zmienić duet Mertens-Insigne, który spisuje się wybornie.
Carlo Ancelotti za:calciomercato.com
reklama

Oświadczenie PSG po wycieku dokumentów na "Football Leaks"

Oświadczenie PSG po wycieku dokumentów na
PSG zawsze działało w całkowitej zgodności z przepisami i regulacjami wydawanymi przez instytucje sportowe. Klub przestrzegał ściśle obowiązujących przepisów i stanowczo zaprzecza zarzutom opublikowanym przez "Mediapart". Szczegóły kontraktu z Katarskim Urzędem Turystycznym są znane UEFA i opinii publicznej od 2014 roku. Zasada tej umowy jest prosta - pozytywne wyniki odnoszone przez PSG są systematycznie powiązane z Katarem i przynoszą mu bezpośrednie korzyści. Od czasu ustanowienia Finansowego Fair Play PSG było jednym z najdokładniej kontrolowanych klubów. Oprócz własnych podmiotów, klub gościł w swojej siedzibie wielu audytorów wyznaczonych przez piłkarskie władze. W ciągu ostatnich siedmiu lat każdy z nich korzystał z wyczerpujących informacji na temat klubowych kont i kontraktów. PSG rozumie plan i zgadza się z chęcią oczyszczenia europejskiego futbolu, a jednocześnie apeluje o sprawiedliwe regulacje. Umożliwią one uczciwszą grę i ułatwią zrównoważone inwestowanie w piłkę.
za:psg.fr

Niedługo możemy być świadkami wielkiego skandalu w świecie futbolu

Niedługo możemy być świadkami wielkiego skandalu w świecie futbolu

Reprezentacja Polski w AMP Futbolu kończy MŚ na ćwierćfinale

Reprezentacja Polski w AMP Futbolu kończy MŚ na ćwierćfinale
reklama

Mateusz Borek doradza Lechowi zatrudnienie Nawałki

Mateusz Borek doradza Lechowi zatrudnienie Nawałki
Mamy do czynienia z przedłużaniem niebytu. Być może będę musiał to odszczekać, ale uważam, że projekt „Djurdjević w Lechu” dobiegł końca. Serb powinien najpierw skończyć szkołę i poprowadzić klub w II lidze. On po prostu nie był gotowy merytorycznie i mentalnie na prowadzenie takiego giganta. Gdybym miał coś doradzić działaczom – powinni zatrudnić kogoś w typie Adama Nawałki. Lecha może uratować człowiek, który nie będzie się oglądał na to, czego chce prezes czy dyrektor sportowy, ale od razu wszystko będzie układał po swojemu.
Mateusz Borek za:Przegląd Sportowy

Ancelotti nie jest zadowolony z postawy Napoli

Ancelotti nie jest zadowolony z postawy Napoli
Byłem bardziej zły niż podekscytowany, ponieważ wynik pokazuje, że zagraliśmy świetne spotkanie, ale z przebiegu gry uważam, że Empoli grało lepiej niż my. Zespół miał większą kontrolę, większą inicjatywę i aż do momentu, gdy prowadziliśmy 4:1, to była prawdziwa walka. Pozytywne od dzisiaj jest to, że pokazaliśmy, że możemy być bardzo skuteczni w kontrataku. To nie znaczy jednak, że będziemy grać tak przeciwko PSG.
Carlo Ancelotti za:La Gazzetta dello sport

Klopp zachwycony obecnym sezonem Premier League

Klopp zachwycony obecnym sezonem Premier League
W Niemczech w ostatnich latach wszyscy narzekali, że już w październiku było wiadomo, że Bayern zdobędzie mistrzostwo. W tym roku jest inaczej. Podobna sytuacja jest w Premier League. To chyba najbardziej ekscytujący sezon od lat. W poprzednich rozgrywkach kilka drużyn było naprawdę dobrych, ale nie miało szans na dogonienie Manchesteru City. Szybko różnica punktowa stała się zbyt duża. Jestem fanem piłki nożnej. Dla kibica taka sytuacja jest świetna. Podobnie jest z drugą częścią tabeli. Wszystkie drużyny mają jeszcze szanse na utrzymanie, co czyni ligę bardzo interesującą.
Juergen Klopp za:fourfourtwo.com
reklama