reklama

Podolski strzela po pięknej asyście Iniesty

Vissel Kobe wygrało z Nagoyą 2-1 w japońskiej J-:eague, a zwycięskiego gola zdobył Lukas Podolski, któremu w kapitalny sposób asystował Andres Iniesta. Co za bramka!
reklama

Carlo Ancelotti pochwalił Milika

Carlo Ancelotti pochwalił Milika
Milik w ciągu dziesięciu minut spędzonych na boisku udowodnił, że wszystko z nim w porządku, mogę na niego liczyć, choć w tym momencie ciężko będzie zmienić duet Mertens-Insigne, który spisuje się wybornie.
Carlo Ancelotti za:calciomercato.com

Oświadczenie PSG po wycieku dokumentów na "Football Leaks"

Oświadczenie PSG po wycieku dokumentów na
PSG zawsze działało w całkowitej zgodności z przepisami i regulacjami wydawanymi przez instytucje sportowe. Klub przestrzegał ściśle obowiązujących przepisów i stanowczo zaprzecza zarzutom opublikowanym przez "Mediapart". Szczegóły kontraktu z Katarskim Urzędem Turystycznym są znane UEFA i opinii publicznej od 2014 roku. Zasada tej umowy jest prosta - pozytywne wyniki odnoszone przez PSG są systematycznie powiązane z Katarem i przynoszą mu bezpośrednie korzyści. Od czasu ustanowienia Finansowego Fair Play PSG było jednym z najdokładniej kontrolowanych klubów. Oprócz własnych podmiotów, klub gościł w swojej siedzibie wielu audytorów wyznaczonych przez piłkarskie władze. W ciągu ostatnich siedmiu lat każdy z nich korzystał z wyczerpujących informacji na temat klubowych kont i kontraktów. PSG rozumie plan i zgadza się z chęcią oczyszczenia europejskiego futbolu, a jednocześnie apeluje o sprawiedliwe regulacje. Umożliwią one uczciwszą grę i ułatwią zrównoważone inwestowanie w piłkę.
za:psg.fr

Niedługo możemy być świadkami wielkiego skandalu w świecie futbolu

Niedługo możemy być świadkami wielkiego skandalu w świecie futbolu
reklama

Reprezentacja Polski w AMP Futbolu kończy MŚ na ćwierćfinale

Reprezentacja Polski w AMP Futbolu kończy MŚ na ćwierćfinale

Mateusz Borek doradza Lechowi zatrudnienie Nawałki

Mateusz Borek doradza Lechowi zatrudnienie Nawałki
Mamy do czynienia z przedłużaniem niebytu. Być może będę musiał to odszczekać, ale uważam, że projekt „Djurdjević w Lechu” dobiegł końca. Serb powinien najpierw skończyć szkołę i poprowadzić klub w II lidze. On po prostu nie był gotowy merytorycznie i mentalnie na prowadzenie takiego giganta. Gdybym miał coś doradzić działaczom – powinni zatrudnić kogoś w typie Adama Nawałki. Lecha może uratować człowiek, który nie będzie się oglądał na to, czego chce prezes czy dyrektor sportowy, ale od razu wszystko będzie układał po swojemu.
Mateusz Borek za:Przegląd Sportowy

Ancelotti nie jest zadowolony z postawy Napoli

Ancelotti nie jest zadowolony z postawy Napoli
Byłem bardziej zły niż podekscytowany, ponieważ wynik pokazuje, że zagraliśmy świetne spotkanie, ale z przebiegu gry uważam, że Empoli grało lepiej niż my. Zespół miał większą kontrolę, większą inicjatywę i aż do momentu, gdy prowadziliśmy 4:1, to była prawdziwa walka. Pozytywne od dzisiaj jest to, że pokazaliśmy, że możemy być bardzo skuteczni w kontrataku. To nie znaczy jednak, że będziemy grać tak przeciwko PSG.
Carlo Ancelotti za:La Gazzetta dello sport
reklama