Skład Wisły Płock na mecz ze Śląskiem Wrocław

Skład Śląska na mecz z Wisłą Płock

Drugi gol Gagliardiniego z Genoą

Gagliardini po raz drugi okazuje się najsprytniejszy w polu karnym Genoi i w drugiej połowie meczu zdobywa swojego kolejnego gola! Inter prowadzi już 3-0!

Krzysztof Piątek patrzy na grę Genoi

Piątek wszedł na boisko w 51 minucie gry w meczu Inter - Genoa. W 50 minucie padła bramka Gagliardini'ego na 3:0 dla Interu. Czy Piątek pomoże zmiejszyć straty Genoi?

Marco Reus daje prowadzenie BVB

Sancho dośrodkowuje z lewej strony, Delaney zgrywa do Reusa, a ten bez problemu umieszcza piłkę w siatce Wolfsburga!

Wyjątkowe koszulki piłkarzy Leicester City

Piłkarze Leicester City pojawili się na przedmeczowej rozgrzewce w koszulkach z wizerunkiem zmarłego właściciela klubu i napisami "Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach". Klasa!

Inter błyskawicznie podwyższa prowadzenie

Zaledwie 120 sekund po trafieniu Gagliardiniego do bramki Genoi trafia Matteo Politano, który najpierw oszukał defensora gości, a potem pewnym strzałem pokonał Radu. 2-0!