Pogoń nie zgodziła się na pomysł Legii

Czołówka klasyfikacji strzelców La Ligi

Poruszające wyznanie Schmeichela po meczu z Cardiff City

To był ciężki mecz, także pod względem psychicznym. Jestem dumny ze swojej drużyny i klubu. Sposób w jaki każdy poradził sobie z tym jest niewyobrażalny. Od początku rozgrzewki było ciężko. W pierwszych 10 minutach nie byłem pewny, lekko się trząsłem. To był ciężki czas. Staraliśmy się przez kilka godzin dziennie być profesjonalistami i trenować ciężko, każdy chciał wygrać dla niego i jego rodziny.
Kasper Schmeichel za:BBC

Muller woli Bundesligę od Super Ligi

Co sądzę o pomyśle stworzenia Super Ligi z najlepszymi europejskimi drużynami? Wychowałem się na Bundeslidze i moje serce należy do niej.
Thomas Muller za:@imiasanmia

Kapitalny początek PSV pod wodzą Van Bommela

Tabela Ekstraklasy po sobotnich meczach

Luis Suarez pozdrawia niedowiarków

Uroki polskiej piłki

Luis Suarez strzela w końcówce na 3-2!

Co za dramat Rayo Vallecano! Gospodarze jeszcze kilka minut wcześniej prowadzili 2-1, jednak po golach Dembele i Luisa Suareza to Barcelona jest na prowadzeniu w samej końcówce. 3-2 dla Blaugrany!

Drugi gol Carlitosa w meczu z Górnikiem

Legia się nie zatrzymuje! Po golu Carlitosa prowadzi z Górnikiem Zabrze już 4-0!

Dembele strzela z powietrza na 2-2

Ousmane Dembele oddaje zaskakujący strzał z powietrza i Barcelona doprowadza do remisu w meczu z Rayo! 2-2!

Zabójcza kontra Juventusu i Cuadrado strzela na 3-1

Cristiano Ronaldo pociągnął z piłką w okolice pola karnego Cagliari, wyłożył ją Cuadrado i Kolumbijczyk pewnym strzałem podwyższył prowadzenie na 3-1!

Jak łatwo przerazić kibica Barcelony

Ruben Neves pewnie wykorzystał rzut karny

Wolves zmniejsza stratę do Tottenhamu na 1-3!

Kane dobija własny strzał i 0-3!

Harry Kane powiększa przewagę Tottenhamu nad Wolves. 0-3!

Tragiczna passa Kamila Glika

Rayo Vallecano wychodzi na prowadzenie w meczu z Barceloną!

Mamy niespodziankę! Rayo Vallecano przegrywało już 0-1, jednak dzięki trafieniom Pozo i Alvaro Garcii wyprowadziła ten wynik na 2-1!