Kręcina kpi z Raheema Sterlinga

Takumi Minamino kompletuje hat-tricka!

Red Bull Salzburg gromi Rosenborga już w pierwszej połowie 4-0! Trzy z tych trafień należą do Takumiego Minamino, który tym samym skompletował hat-tricka.

Efektowne trafienie Gulbrandsena na 3-0

Red Bull Salzburg idzie za ciosem i jest już 3-0! Tym razem gola po efektownym strzale zdobywa Fredrik Gulbrrandsen!

Efekty siłowni

Drugie trafienie Minamino z Rosenborgiem

Takumi Minamino już w 19. minucie dublet w meczu z Rosenborgiem, tym razem zdobywając gola po ładnym uderzeniu z powietrza. 2-0 dla Salzburga!

Lo Celso zapakował gola Milanowi!

Sprytnie to strzelił! 1:0 dla Betisu!

Adam Nawałka spotkał się z działaczami Lecha

Według informacji "Przeglądu Sportowego" w czwartek Adam Nawałka spotkał się z władzami Lecha Poznań o godzinie 11. Rozmowa trwała ponad dziewięć godzin. Przez ten czas Nawałka wykładał być może przyszłym pracodawcom swoją filozofię futbolu i przedstawiał pomysł na prowadzenie drużyny oraz poprawę sytuacji w tabeli. Czwartkowe negocjacje zakończyły się jednak bez żadnych decyzji. Nawałka przedstawił swój plan, teraz Lech ma czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji o współpracy. Ta ma zapaść maksymalnie do końca tygodnia.
za:przegladsportowy.pl