Pique skomentował absencję Dembele w meczu z Realem Betis

Nie został powołany decyzją trenera. Jest bardzo młody, ma talent i może się poprawić. To jeden z zawodników, a Valverde nie powołał go, by się poprawił. Wszyscy byliśmy młodzi tak jak on i popełnialiśmy błędy. Z doświadczenia musimy pomóc mu się nauczyć, że piłką żyje się 24 godziny na dobę. On na pewno to wie i z czasem się poprawi. Czasem chodzi o to, żeby to pokazać.
Gerard Pique za:as.com

Główka Mandzukicia na 1-0 dla Juventusu

Już w pierwszych minutach meczu z Milanem Juventus wychodzi na prowadzenie! Strzelcem gola na 0-1 Mario Mandzukic.

Skład PSG na mecz z Monaco

Skład AS Monaco na mecz z PSG

Ronaldinho wybrał swojego najpiękniejszego gola w karierze

W swojej karierze strzeliłem kilka świetnych bramek, czy to z rzutów wolnych albo z gry. Muszę przyznać, że bardzo ciężko wybrać mi jest tę najładniejszą. Zdobycie bramki dla drużyny narodowej i to w ćwierćfinale mistrzostw w meczu przeciwko Anglii było jednak czymś wyjątkowym. Z tego powodu wybieram tego gola, dlatego, że strzeliłem go dla Brazylii.
Ronaldinho za:goal,com

Bonucci nie prosił trenera o ławkę rezerwowych w meczu z Milanem

Jestem szczerze zaskoczony, że mecz z Milanem zaczynam na ławce rezerwowych. Nigdy, przenigdy nie poprosiłbym trenera, żeby posadził mnie na ławce. Takie spotkania mnie ekscytują. W 9 meczach występowałem w podstawowym składzie i gdyby to ode mnie zależało, to grałbym kolejne spotkania od pierwszej minuty.
Leonardo Bonucci za:calciomercato.com

Piłkarze City bawią się z zawodnikami United w narożniku

Piłkarze Manchesteru City pod koniec spotkania zawędrowali z piłką do narożnika i wymieniając między sobą krótkie podania chcieli dotrwać tak do końca meczu. Trzeba przyznać, że wyszło im to naprawdę skutecznie!