reklama

Drugi gol Cavaniego z Monaco

Edinson Cavani na wślizgu umieszcza piłkę w siatce Monaco - po raz drugi potrzebny jest VAR, aby potwierdzić słuszność trafienia, ale po raz drugi powtórka wideo wskazuje, że gol został zdobyty prawidłowo. Monaco 0 - 2 PSG!
reklama

Edinson Cavani strzela PSG w 4. minucie

PSG potrzebowało zaledwie 4 minut aby wyjść na prowadzenie w znajdującym się w kryzysie Monaco! Gola zdobywa niezawodny Edinson Cavani, który wykorzystał podanie od Neymara. Monaco 0 - 1 PSG!

Pique skomentował absencję Dembele w meczu z Realem Betis

Pique skomentował absencję Dembele w meczu z Realem Betis
Nie został powołany decyzją trenera. Jest bardzo młody, ma talent i może się poprawić. To jeden z zawodników, a Valverde nie powołał go, by się poprawił. Wszyscy byliśmy młodzi tak jak on i popełnialiśmy błędy. Z doświadczenia musimy pomóc mu się nauczyć, że piłką żyje się 24 godziny na dobę. On na pewno to wie i z czasem się poprawi. Czasem chodzi o to, żeby to pokazać.
Gerard Pique za:as.com

Główka Mandzukicia na 1-0 dla Juventusu

Już w pierwszych minutach meczu z Milanem Juventus wychodzi na prowadzenie! Strzelcem gola na 0-1 Mario Mandzukic.
reklama

Skład PSG na mecz z Monaco

Skład PSG na mecz z Monaco

Skład AS Monaco na mecz z PSG

Skład AS Monaco na mecz z PSG

Ronaldinho wybrał swojego najpiękniejszego gola w karierze

W swojej karierze strzeliłem kilka świetnych bramek, czy to z rzutów wolnych albo z gry. Muszę przyznać, że bardzo ciężko wybrać mi jest tę najładniejszą. Zdobycie bramki dla drużyny narodowej i to w ćwierćfinale mistrzostw w meczu przeciwko Anglii było jednak czymś wyjątkowym. Z tego powodu wybieram tego gola, dlatego, że strzeliłem go dla Brazylii.
Ronaldinho za:goal,com
reklama