Fatalny występ Higuaina przeciwko Juventusowi

Przepiękne trafienie Daniego Ceballosa

Już w doliczonym czasie gry Dani Ceballos podwyższa prowadzenie Realu Madryt na 4-1 po kapitalnym strzale!

''Panenka'' Sergio Ramosa na 3-1

Arbiter dyktuje rzut karny po faulu na Alvaro Odriozoli, a tego na bramkę zamienia Sergio Ramos. Hiszpan po raz kolejny w tym sezonie wykonuje swoją próbę w efektowny sposób, uderzając popularną ''panenką''!

Wyluzowany rzut karny Neymara na 4-0

Neymar kontynuuje demolkę Monaco, podwyższając prowadzenie na 4-0 po strzale z rzutu karnego!

Edinson Cavani kompletuje hat-tricka!

Urugwajski pomocnik na początku drugiej połowy dokłada trzecie trafienie w meczu z Monaco, kompletując tym samym hat-tricka!

Higuain dostał drugą żółtą kartkę za obrażanie sędziego

Tego meczu z Juventusem Gonzalo Higuain nie zaliczy do najlepszych w karierze. W pierwszej połowie zmarnował rzut karny, a w drugiej wyleciał z boiska za dwie żółte kartki!

Cristiano Ronaldo podwyższa prowadzenie Juventusu

Cristiano Ronaldo potężnym strzałem wpakował piłkę do siatki Milanu. Juventus prowadzi 2-0!