Courtois znowu wpuścił kilka goli

Eveldi podwyższa prowadzenie Szwajcarów

Kolejny gol dla Szwajcarii! Helweci prowadzą z Belgią 4-2 i jeśli ten wynik utrzyma się do końca meczu, to wygrają grupę Ligi Narodów!

Morata nie trafia z 5 metrów do pustej bramki

Alvaro Morata stanął przed szansą na strzelenia gola Bośni i Hercegowinie, ale zmarnował ją w niesamowity sposób...

Szalone spotkanie Szwajcaria-Belgia

Seferovic po raz drugi, 3-2 dla Szwajcarii!

Szwajcaria wychodzi na prowadzenie w meczu z Belgią! W niecałe pół godziny wyszli ze stanu 0-2 na 3-2! Co za mecz - a za nami dopiero pierwsza połowa...

Seferovic strzela gola na 2-2

Co za powrót Szwajcarów! Szybko zaczęli przegrywać z Belgią 0-2, ale jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu!

Pewny rzut karny Rodrigueza

Szwajcaria łapie kontakt! Belgia prowadzi już tylko 2-1.

Drugi gol Thorgana Hazarda w meczu ze Szwajcarią

Thorgan Hazard zdecydował się na strzał z linii pola karnego i zaskoczył tym szwajcarskiego bramkarza. Belgia prowadzi już 2-0!

Thorgan Hazard wykorzystuje błąd obrońcy i strzela na 0-1

Fantastyczny początek Belgów w meczu ze Szwajcarią. Thorgan Hazard strzelił pierwszego gola już w 2. minucie!

XI Hiszpanii na mecz z Bośnią

Chiellini zagrał już 100 meczów dla Włoch

San Marino bez gola w Lidze Narodów

XI Szwajcarii na mecz z Belgią

XI Belgii na mecz ze Szwajcarią

Van Dijk woli Varane'a od Ramosa

Sergio Ramos nie jest najlepszym środkowym obrońcą na świecie. To wspaniały piłkarz i szanuję go za to, ile tytułów wygrał w karierze, ale jego styl gry mi nie odpowiada. Moim faworytem jest Raphael Varane. To znakomity obrońca, który wygrał już wiele, mimo młodego wieku.
Virgil van Dijk za:football-espana.net

Komedia pomyłek w meczu Lesotho - Tanzania

Obrońcy Tanzanii mocno starali się pomóc, ale mimo wszystko napastnikowi Lesotho i tak nie udało się strzelić gola :D

Gol Riyada Mahreza w meczu z Togo

Piłkarz Manchesteru City nie dał szans bramkarzowi i strzelił gola na 3-0 dla Algierii w meczu z Togo.