Piękna bramka Corneta z City!

Niespodzianka! 1:0 dla Lyonu w meczu z Manchesterem City! Co za uderzenie Maxwela Corneta!

Drugi gol "Lewego" z Benfiką

No i mamy odpowiedź Bayernu na gola Benfiki! "Lewy" po raz drugi! 4:1!

Niewytłumaczalne pudło Cengiza Undera

Cengiz Under pod sam koniec pierwszej połowy powinien zapakować gola Realowi, ale w wymarzonej wręcz sytuacji totalnie przestrzelił...

NIEPRAWDOPODOBNA parada Wojciecha Szczęsnego!

Mouctar Diakhaby oddał piekielnie silny strzał głową na bramkę Juventusu, jednak Wojtek Szczęsny na niesamowitym refleksie zdołał przenieść piłkę nad poprzeczkę! CO ZA PARADA!

Gedson Fernandes strzelił gola Bayernowi

Benfica odpowiada Bayernowi! Jednak to nadal "Bawarczycy" prowadzą aż 3:1.

Reakcja Mourinho na pudło Rashforda

Mina "Mou" mówi chyba wszystko... Dalej mamy 0:0.

"Lewy" wyrównał osiągnięcie swojego wielkiego idola

Niesamowite osiągnięcie Lewandowskiego

Lewandowski dołączył do "Klubu 50"

Lewandowski dołączył do

Ładna główka Stevena Zubera na 2-2!

Hoffenheim rzuciło się do ataku i już w 40. minucie doprowadziło do remisu! Gola na 2-2 zdobywa Steven Zuber, który lobuje w polu karnym Pjatowa.

Główka Roberta Lewandowskiego na 3:0

Benfika jest bezradna! Już jest 3:0 dla Bayernu!

Drugi gol Arjena Robben z Benfiką

Dzisiaj Robben jest nie do zatrzymania! Przynajmniej dla defensorów Benfiki! 2:0!

Efektowny kontaktowy gol Kramaricia

Hoffenheim w końcu się obudziło i po dwóch ciosach od Szachtara powoli wraca do gry! Gola na 1-2 zdobywa Andrej Kramarić, który pokonuje Pjatowa efektownym lobem!

Boniek brutalnie zaorał Jerzego Dudka

O co poszło? O słowa legendarnego polskiego bramkarza w "Przeglądzie Sportowym". A leciało to tak: "Boniek mówi o profanacji reprezentacji powołaniami piłkarzy, którzy nie grają, ale to on nieustannie wbija szpilki w selekcjonera i próbuje wymieniać ‘uprzejmości’. To jego zachowanie można nazwać profanacją, bo nie znam innego prezesa federacji, który byłby w mediach tak często jak Boniek i który nie wspierałby selekcjonera niezależnie od wszystkiego".

Już tyle goli ma Robben w Lidze Mistrzów

Taison podwyższa prowadzenie Szachtara

Nie minęło kilkadziesiąt sekund od pierwszego gola, a Szachtar już strzela kolejnego! Tym razem do siatki trafia Brazylijczyk Taison!

Ismaily daje prowadzenie Szachtarowi!

Ładna akcja Ismailiego z Taisonem i ten pierwszy trafia do bramki Hoffenheim! 1-0 dla ekipy z Ukrainy!