Tragiczna sytuacja Bednarka w Southampton

Manchester United - Young Boys? Nadal 0:0!

Lucas Vazquez podwyższa prowadzenie Realu

Ładna zespołowa akcja Realu Madryt i Lucas Vazquez wpycha piłkę do bramki Robina Olsena! AS Roma 0 - 2 Real Madryt

Główka Aymerica Laporte na 1:1

No i mamy wyrównanie! Ekipa Guardioli odrabia straty! 1:1 w meczu z Lyonem!

Cristiano Ronaldo do Mandzukicia i 1-0!

Juventus wychodzi na prowadzenie! Cristiano Ronaldo ładnie radzi sobie z obrońcą Valencii, zagrywa piłkę na pole bramkowe i tam Mandzukić wbija ją do pustej bramki. 1-0!

Bale wykorzystuje fatalną pomyłkę defensywy Romy

Gareth Bale dostaje za darmo piłkę przed polem karnym i nie marnuje tej sytuacji! Real prowadzi z Romą 1-0!

Warto było czekać

Piękna bramka Corneta z City!

Niespodzianka! 1:0 dla Lyonu w meczu z Manchesterem City! Co za uderzenie Maxwela Corneta!

Drugi gol "Lewego" z Benfiką

No i mamy odpowiedź Bayernu na gola Benfiki! "Lewy" po raz drugi! 4:1!

Niewytłumaczalne pudło Cengiza Undera

Cengiz Under pod sam koniec pierwszej połowy powinien zapakować gola Realowi, ale w wymarzonej wręcz sytuacji totalnie przestrzelił...

NIEPRAWDOPODOBNA parada Wojciecha Szczęsnego!

Mouctar Diakhaby oddał piekielnie silny strzał głową na bramkę Juventusu, jednak Wojtek Szczęsny na niesamowitym refleksie zdołał przenieść piłkę nad poprzeczkę! CO ZA PARADA!

Gedson Fernandes strzelił gola Bayernowi

Benfica odpowiada Bayernowi! Jednak to nadal "Bawarczycy" prowadzą aż 3:1.

Reakcja Mourinho na pudło Rashforda

Mina "Mou" mówi chyba wszystko... Dalej mamy 0:0.

"Lewy" wyrównał osiągnięcie swojego wielkiego idola

Niesamowite osiągnięcie Lewandowskiego

Lewandowski dołączył do "Klubu 50"

Lewandowski dołączył do

Ładna główka Stevena Zubera na 2-2!

Hoffenheim rzuciło się do ataku i już w 40. minucie doprowadziło do remisu! Gola na 2-2 zdobywa Steven Zuber, który lobuje w polu karnym Pjatowa.